Քննարկվել են Ֆրանկոֆոն պետությունների 17-րդ գագաթնաժողովի անցկացման նախապատրաստական աշխատանքները
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Ֆրանկոֆոն պետությունների և կառավարությունների ղեկավարների 17-րդ գագաթնաժողովի նախապատրաստման և անցկացման միջգերատեսչական հանձնաժողովի անդրանիկ նիստը: ՀՀ արտաքին գործերի նախարար Էդվարդ... մանրամասն »
Վարչապետը խստագույնս զգուշացրել է. ադմինիստրատիվ ռեսուրսը քարոզչության համար օգտագործելն «արջի ծառայություն» է
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը վարչապետը հանդես է եկել հայտարարությամբ. «Մամուլում կան հրապարակումներ, որ մեր գերատեսչությունների ղեկավարները և մարզային... մանրամասն »
Իրանի Իսլամական հեղափոխության հաղթանակի 38-րդ տարեդարձի կապակցությամբ վարչապետը ներկա է գտնվել կազմակերպված միջոցառմանը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը մասնակցել է Իրանի Իսլամական հեղափոխության հաղթանակի 38-րդ տարեդարձի կապակցությամբ ՀՀ կառավարության ընդունելությունների տանը կազմակերպված տոնական միջոցառմանը: Կառավարության ղեկավարը շնորհավորել է Հայաստանի Հանրապետությունում Իրանի... մանրամասն »

Обсуждены работы по подготовке к проведению 17-го саммита государств Франкофонии
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве состоялось первое заседание межведомственной комиссии по подготовке и проведению 17-го саммита глав государств и правительств Франкофонии. Министр иностранных дел РА Эдвард Налбандян отметил,... подробности »
Премьер-министр строжайше предупредил: использование административного ресурса для агитации - «медвежья услуга»
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр выступил с заявлением: «В прессе есть заявления, что руководители наших ведомств и областных структур... подробности »
Премьер-министр присутствовал на мероприятии, организованном по случаю 38-й годовщины победы Исламской революции в Иране
-министр Карен Карапетян принял участие в праздничном мероприятии, организованном в Доме приемов Правительства РА по случаю 38-й годовщины победы Исламской революции в Иране. Глава Правительства поздравил Чрезвычайного и полномочного посла Исламской Республики Иран в... подробности »