Վարչապետն աշխատանքային այց է կատարել Կոտայքի մարզ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր աշխատանքային այց է կատարել ՀՀ Կոտայքի մարզ: Ծաղկաձոր քաղաքում Կոտայքի մարզպետ Կարապետ Գուլոյանի, համայնքների ղեկավարների և գործարարների հետ կառավարության ղեկավարը քննարկել է մարզում առկա խնդիրներն ու զարգացման հեռանկարները: Կոտայքի... մանրամասն »
ՀՀ կառավարություն է ներկայացվել 2.4 մլրդ դոլարի ներդրումային ծրագրեր
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր աշխատանքային այց է կատարել ՀՀ Կոտայքի մարզ՝ համայնքների ղեկավարների և գործարարների հետ մարզի խնդիրներն ու զարգացման հեռանկարները քննարկելու նպատակով: Վարչապետը նշել է, որ այս շաբաթ նախարարությունները, գերատեսչությունները կսկսեն... մանրամասն »
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել ՀՀ տեսչական մարմինների միասնական բողոքարկման հանձնաժողովի նիստ: Հանձնաժողովը քննարկել է ՀՀ ԿԱ պետական եկամուտների կոմիտեի հարկային և մաքսային մարմինների գանգատարկման հանձնաժողովի... մանրամասն »

Среда, 1 Февраль 2017
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня с рабочим визитом посетил Котайкскую область. В городе Цахкадзоре вместе с губернатором Котайкской области Карапетом Гулояном, руководителями общин и бизнесменами Глава Правительства обсудил проблемы и перспективы развития... подробности »
В Правительство РА представлены инвестиционные программы на 2,4 млрд долларов
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня с рабочим визитом посетил Котайкскую область РА с целью обсуждения с руководителями общин и бизнесменами проблем и перспектив развития области. Премьер-министр отметил, что на этой неделе министерства и ведомства начнут... подробности »
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве cостоялось заседание Единой апелляционной комиссии инспекционных органов РА. Комиссия рассмотрела две заявки против решений, принятых комиссией по жалобам налоговых и таможенных органов... подробности »