Եթե դու գիտես ինչ ես ուզում ստանալ, ապա դու շանս ունես այն ստանալու. Վարչապետն Արմավիրի մարզի համայնքների ղեկավարների հետ քննարկել է մարզի զարգացման հեռանկարները
Այսօր վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այցելել է Արմավիրի մարզ: Վարչապետի մասնակցությամբ Մուսալեռ համայնքում տեղի է ունեցել ոսկերչական զարդերի արտադրության նոր գործարանի հիմնարկեքի արարողությունը: Այն կառուցում է «Բագեզյան» ընկերությունը, որն այժմ գործունեություն է... մանրամասն »
Քննարկվել են հայ-քուվեյթյան տնտեսական կապերի հետագա զարգացմանն ուղղված հարցեր
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Հայաստանում Քուվեյթի նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպան Նաուֆ Ալ Էնեզիին: Շնորհավորելով դեսպանին դիվանագիտական առաքելությունը ստանձնելու կապակցությամբ՝ վարչապետը հայտնել է ՀՀ կառավարության աջակցությունը երկու երկրների... մանրամասն »

Пятница, 27 Январь 2017
Если ты знаешь, что хочешь получить, то у тебя есть шанс это получить: Премьер-министр вместе с руководителями Армавирской области обсудил перспективы ее развития
Сегодня Премьер-министр Карен Карапетян посетил Армавирскую область. С участием Премьер-министра в общине Мусалер состоялась церемония закладки нового завода по производству ювелирных изделий. Он строится компанией «Багезян», которая в настоящее время... подробности »
Обсуждены вопросы дальнейшего развития армяно-кувейтских экономических связей
Премьер-министр Карен Карапетян принял новоназначенного Чрезвычайного и полномочного посла Кувейта в Армении Науафа Аль Энези. Поздравив посла с началом дипломатической миссии, Премьер-министр выразил поддержку Правительства РА в деле дальнейшего развития и... подробности »