Վարչապետը հանձնարարել է պատասխանատվության ենթարկել Առաջին տպարանի շենքի պայթեցման գործում բացթողումներ թույլ տված պատասխանատուներին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ հրավիրված աշխատանքային խորհրդակցության ընթացքում անդրադարձ է կատարվել Երևանի Հանրապետության փողոցի թիվ 65 շենքի Բ մասնաճյուղում (նախկին Առաջին տպարան) իրականացված պայթեցման աշխատանքների հետ կապված հարցին: Վարչապետը նշել է, որ շենքի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետի ելույթը ՀՀ Ազգային ժողովի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում «ՀՀ 2017 թ. պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծի ներկայացման կապակցությամբ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ելույթ է ունեցել Ազգային ժողովի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում՝ «ՀՀ 2017 թ. պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծի ներկայացման կապակցությամբ: Կառավարության ղեկավարը, մասնավորապես, նշել է. «Ազգային ժողովի հարգարժան... մանրամասն »

Премьер-министр поручил привлечь к ответственности лиц, допустивших упущения при взрыве здания первой типографии
В ходе состоявшегося у Премьер-министра Карена Карапетяна рабочего совещания был затронут вопрос, связанный с проведенными взрывными работами в корпусе «Б» здания №65 по ул. Республики (бывшей первой типографии) в Ереване. Премьер-министр отметил, что взрыв... подробности »
Выступление Премьер-министра РА на совместном заседании постоянных комиссий Национального Собрания РА в связи с представлением проекта закона РА «О государственном бюджете РА на 2017 год»
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня выступил на совместном заседании постоянных комиссий Национального Собрания РА в связи с представлением проекта закона РА «О государственном бюджете РА на 2017 год». Глава Правительства, в частности, отметил: «Уважаемый... подробности »