Հովիկ Աբրահամյանը և Մաքսիմ Սոկոլովը հանդես են եկել միջկառավարական հանձնաժողովի 17-րդ նիստի արդյունքներն ամփոփող հայտարարություններով
Հայաստանի Հանրապետության և Ռուսաստանի Դաշնության միջև տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի նիստից հետո ՀՀ վարչապետ, հայկական կողմի համանախագահ Հովիկ Աբրահամյանը և ՌԴ տրանսպորտի նախարար, ռուսական կողմի համանախագահ Մաքսիմ Սոկոլովը 17-րդ նիստի... մանրամասն »
Սանկտ Պետերբուրգում կայացել է հայ-ռուսական միջկառավարական հանձնաժողովի 17-րդ նիստը
Հայաստանի Հանրապետության և Ռուսաստանի Դաշնության միջև տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի համանախագահներ՝ ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի և ՌԴ տրանսպորտի նախարար Մաքսիմ Սոկոլովի գլխավորությամբ Սանկտ Պետերբուրգի Կոնստանտինովյան պալատում տեղի է... մանրամասն »

Пятница, 8 Июль 2016
Овик Абраамян и Максим Соколов выступили с заявлениями по итогам 17-ого заседания межправительственной комиссии
После заседания Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Российской Федерацией Премьер-министр РА, председатель армянской части комиссии Овик Абраамян и Министр транспорта РФ, сопредседатель российской части... подробности »
В Санкт-Петербурге состоялось 17-е заседание армяно-российской межправительственной комиссии
Под председательством сопредседателей Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Российской Федерацией – Премьер-министра РА Овика Абраамяна и Министра транспорта РА Максима Соколова в Константиновском дворце... подробности »