Վարչապետն ընդունել է ջրամատակարարման ոլորտում գործունեություն ծավալող գերմանական ընկերությունների ղեկավարներին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է ջրամատակարարման ոլորտում գործունեություն ծավալող գերմանական «Ռեմոնդիս Ակվա», «Թիլիա» և «Դեկոն Ինթերնեյշնլ» ընկերությունների ղեկավարներին: Զրուցակիցները քննարկել են ջրամատակարարման ոլորտում հնարավոր... մանրամասն »
Վարչապետը հանձնարարել է կայուն եկամտի աղբյուր ստեղծել մարտական գործողությունների հետևանքով զոհված անձանց ընտանիքների համար
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Նախքան նիստի օրակարգային հարցերի քննարկմանն անցնելը վարչապետը հանձնարարական է տվել ՀՀ էկոնոմիկայի նախարարությանը. «Հանձնարարել էկոնոմիկայի նախարարին մարտական... մանրամասն »

Премьер-министр поручил создать источник стабильного дохода для семей лиц, погибших вследствие боевых действий
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Перед тем как перейти к вопросам повестки дня, Премьер-министр дал поручение Министерству экономики РА: «Поручить Министру экономики с целью создания источника... подробности »
Премьер-министр принял руководителей германских компаний, осуществляющих деятельность в сфере водоснабжения
Премьер-министр Овик Абраамян принял руководителей германских компаний «Ремондис Аква», «Тилия» и «Декон Интернешнл», осуществляющих деятельность в сфере водоснабжения. Собеседники обсудили вопросы, касающиеся возможного сотрудничества в сфере... подробности »