Կառավարությունում քննարկվել են Ուռուցքաբանության գերազանցության հայկական կենտրոնի կառուցման աշխատանքները և հետագա անելիքները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ժամանակ քննարկվել են Ուռուցքաբանության գերազանցության հայկական կենտրոնի կառուցման ընթացքին և գործունեության ուղղություններին վերաբերող հարցեր: Վարչապետ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ. «Ակնհայտ է գազի գնի իջեցման ոչ միայն անհրաժեշտությունը, այլև հնարավորությունը»
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկմանն անցնելը Հովիկ Աբրահամյանը նշել է. «Հայաստանի Հանրապետության տնտեսավարողների համար էական է իրենց արտադրանքի մրցունակությունը... մանրամասն »

В Правительстве обсуждены работы по строительству Армянского онкологического центра превосходства и дальнейшие задачи
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня состоялось совещание, во время которого были обсуждены вопросы, касающиеся хода строительства Армянского онкологического центра превосходства и направлений деятельности.... подробности »
Премьер-министр РА: «Очевидна не только необходимость, но и возможность снижения цены на газ»
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Перед тем как перейти к обсуждению вопросов повестки дня, Овик Абраамян отметил: «Для хозяйствующих субъектов Республики Армения существенное значение имеет... подробности »