Արմեն Մուրադյանը վարչապետ Աբրահամյանին զեկուցել է, որ համաճարակաբանական վիճակը վերահսկելի է և կառավարելի
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ընթացքում ՀՀ առողջապահության նախարար Արմեն Մուրադյանը ներկայացրել է հանրապետությունում համաճարակաբանական վիճակը: Նախարարը զեկուցել է, որ առողջապահական համակարգն... մանրամասն »
Վարչապետը Realease ընկերության նախագահի հետ քննարկել է քաղաքաշինական ներդրումային ծրագրեր
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է ֆրանսիական Realease ընկերության նախագահ Ռեմի Մաքինաջյանին: Զրուցակիցները քննարկել են քաղաքաշինական, այդ թվում բնակելի շենքերի կառուցման և սպասարկման ենթակառուցվածքների զարգացմանն առնչվող ներդրումային ծրագրեր: Անդրադարձ է կատարվել... մանրամասն »

Армен Мурадян доложил Премьер-министру Абраамяну, что эпидемиологическая ситуация контролируема и управляема
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось совещание, в ходе которого Министр здравоохранения РА Армен Мурадян представил эпидемиологическую ситуацию в республике. Министр доложил, что система здравоохранения работала в... подробности »
Премьер-министр обсудил с президентом компании Realease инвестиционные градостроительные программы
Премьер-министр Овик Абраамян принял президента французской компании Realease Реми Макинаджяна. Собеседники обсудили инвестиционные градостроительные программы, в том числе касающиеся строительства жилых домов и развития инфраструктур обслуживания. Были также... подробности »