Շարունակվում են հայկական արտադրանքի արտահանման խթանման վերաբերյալ քննարկումները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր շարունակվել են տեղական արտադրանքի արտահանման խթանման վերաբերյալ քննարկումները, որին մասնակցել են պատասխանատու պետական գերատեսչությունների ներկայացուցիչները: Խորհրդակցությանը քննարկվել են,... մանրամասն »
Վարչապետ Աբրահամյանն ընդունել է «Եվրոպայի ժողովրդավար ուսանողներ» կազմակերպության անդամներին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է «Եվրոպայի ժողովրդավար ուսանողներ» կազմակերպության (EDS) շուրջ 20 երկրից ժամանած 60 անդամներին, ովքեր Երևանում են ՀՀԿ երիտասարդական թևի հրավերով: Ողջունելով եվրոպացի ուսանողներին՝ վարչապետը կարևորել է նման այցելությունները,... մանրամասն »

Пятница, 11 Декабрь 2015
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня продолжились обсуждения вопросов стимулирования экспорта армянской продукции, в которых приняли участие представители ответственных государственных ведомств. На совещании были... подробности »
Премьер-министр Абраамян принял членов организации «Студенты-демократы Европы»
Премьер-министр Овик Абраамян принял прибывших из около 20 стран 60 членов организации «Студенты-демократы Европы» (EDS), которые прибыли в Ереван по приглашению молодежного крыла РПА. Приветствуя европейских студентов, Премьер-министр отметил важность подобных... подробности »