Վարչապետը մասնակցել է Չինաստանի Ազգային օրվան նվիրված պաշտոնական ընդունելությանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ներկա է գտնվել Չինաստանի Ժողովրդական Հանրապետության Ազգային օրվա 66-ամյակի առթիվ կազմակերպված պաշտոնական ընդունելությանը: Կառավարության ղեկավարը հանդես է եկել շնորհավորանքի խոսքով: Դիմելով ներկաներին՝ վարչապետը, մասնավորապես, նշել է.... մանրամասն »
Հովիկ Աբրահամյանը մասնակցել է ՀԱՕԿ-ի 25-ամյակին նվիրված միջոցառմանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն Ալեքսանդր Սպենդիարյանի անվան օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնում մասնակցել է Հայաստանի ազգային օլիմպիական կոմիտեի 25-ամյակին նվիրված տոնական միջոցառմանը: Շնորհավորելով ներկաներին ՀԱՕԿ-ի 25-ամյա հոբելյանի առթիվ՝ վարչապետ... մանրամասն »
Վարչապետը մասնակցել է Օլիմպիական ավանի բացմանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը Երևանում մասնակցել է Օլիմպիական ավանի բացմանը, որին ներկա են եղել Ազգային օլիմպիական կոմիտեների ասոցիացիայի նախագահ շեյխ Ահմադ Ալ-Ֆահադ Ալ-Սաբահը, Եվրոպայի օլիմպիական կոմիտեի նախագահ Պատրիկ Հիկեն, Հայաստանի ազգային օլիմպիական կոմիտեի (ՀԱՕԿ)... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Ազգային օլիմպիական կոմիտեների ասոցիացիայի և Եվրոպայի օլիմպիական կոմիտեի նախագահներին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Ազգային օլիմպիական կոմիտեների ասոցիացիայի նախագահ շեյխ Ահմադ Ալ-Ֆահադ Ալ-Սաբահին և Եվրոպայի օլիմպիական կոմիտեի նախագահ Պատրիկ Հիկեին: Հանդիպմանը ներկա էր Հայաստանի ազգային օլիմպիական կոմիտեի նախագահ Գագիկ Ծառուկյանը:... մանրամասն »

Премьер-министр принял участие в официальном приеме, посвященном Национальному празднику Китая
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня присутствовал на официальном приеме, организованном по случаю 66-й годовщины образования Китайской Народной Республики. Глава Правительства выступил с поздравительной речью. Обратившись к присутствующим, Премьер-министр, в... подробности »
Овик Абраамян принял участие в мероприятии, посвященном 25-летию НОКА
Премьер-министр Овик Абраамян в Национальном академическом театре оперы и балета имени Александра Спендиаряна принял участие в праздничном мероприятии, посвященном 25-летию Национального олимпийского комитета Армении. Поздравляя присутствующих с 25-летним юбилеем... подробности »
Премьер-министр принял участие в открытии Олимпийского городка
Премьер-министр Овик Абраамян в Ереване принял участие в открытии Олимпийского городка, на котором присутствовали президент Ассоциации национальных олимпийских комитетов шейх Ахмад Аль-Фахад Аль-Сабах, президент Европейского олимпийского комитета Патрик Хике,... подробности »
Премьер-министр принял президентов Ассоциации национальных олимпийских комитетов и Европейского олимпийского комитета
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял президента Ассоциации национальных олимпийских комитетов шейха Ахмада Аль-Фахада Аль-Сабаха и президента Европейского олимпийского комитета Патрика Хике. На встрече присутствовал президент Национального олимпийского... подробности »