Վարչապետ Աբրահամյանը հանդիպել է Չինաստանի Պետական խորհրդի անդամ, փոխվարչապետ Վան Յունի հետ
Եվրասիական տնտեսական ֆորումի շրջանակում վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը հանդիպել է Չինաստանի Պետական խորհրդի անդամ, փոխվարչապետ Վան Յունի հետ: Վարչապետ Աբրահամյանը շնորհակալություն է հայտնել Սիանի եվրասիական տնտեսական ֆորումին մասնակցելու հրավերի համար:... մանրամասն »
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը մասնակցել է Եվրասիական տնտեսական համաժողովի բացմանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած պատվիրակությունը սեպտեմբերի 24-ին Սիանում մասնակցել է Եվրասիական տնտեսական համաժողովի բացմանը: Նշենք, որ համաժողովը կազմակերպվում է երկու տարին մեկ անգամ, որին մասնակցում են բազմաթիվ երկրների կառավարությունների, միջազգային... մանրամասն »
Վարչապետ Աբրահամյանը հանդիպում է ունեցել Շենսի նահանգի կոմունիստական կուսակցության քարտուղարի հետ
Սեպտեմբերի 23-ին ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած պատվիրակությունը ժամանել է Սիան (Շենսի նահանգ), որտեղ սեպտեմբերի 24-ին կմասնակցի Եվրասիական տնտեսական համաժողովի բացմանը: Նույն օրը վարչապետ Աբրահամյանը հանդիպում է ունեցել Շենսի նահանգի կոմունիստական... մանրամասն »

Премьер-министр Абраамян встретился с членом Госсовета КНР, Вице-премьером Ван Юном
В рамках Евразийского экономического форума Премьер-министр Абраамян встретился с членом Госсовета КНР, Вице-премьером Ван Юном. Премьер-министр Абраамян поблагодарил за приглашение принять участие в Сианьском Евразийском экономическом форуме. «С радостью... подробности »
Премьер-министр Овик Абраамян принял участие в открытии Евразийского экономического форума
Возглавляемая Премьер-министром Овиком Абраамяном делегация 24 сентября в Сиане приняла участие в открытии Евразийского экономического форума. Отметим, что форум организуется раз в два года и в нем участвуют главы правительств многочисленных стран, международных... подробности »
Премьер-министр Овик Абраамян встретился с секретарем Коммунистической партии провинции Шэньси
23 сентября возглавляемая Премьер-министром РА Овиком Абраамяном делегация прибыла в Сиань (провинция Шэньси), где 24 сентября примет участие в открытии Евразийского экономического форума. В тот же день Премьер-министр Абраамян встретился с секретарем Коммунистической... подробности »