Վարչապետին է ներկայացվել ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարության 2014 թ. գործունեության հաշվետվությունը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում քննարկվել է ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարության՝ 2014 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2014 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի, գերակա խնդիրների կատարման և գնահատված... մանրամասն »
Ներկայացվել են Տրանսպորտի և կապի նախարարության գործունեության հաշվետվությունները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ շարունակվել է հանրապետական գործադիր մարմինների՝ 2014 թվականի ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2014 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի, գերակա խնդիրների կատարման և գնահատված կատարողականների... մանրամասն »
Կառավարությունում մեկնարկել է ՀՀ պետական կառավարման մարմինների 2014 թ. գործունեության հաշվետվությունների քննարկումը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր սկսվել է հանրապետական գործադիր մարմինների՝ 2014 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2014 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի, գերակա խնդիրների կատարման և գնահատված... մանրամասն »

Премьер-министру представлен отчет о деятельности Министерства сельского хозяйства РА в 2014 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось обсуждение отчета о выполненных основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2014 г. Министерством сельского хозяйства РА.... подробности »
Представлены отчеты о деятельности Министерства транспорта и связи
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна продолжилось обсуждение отчетов республиканских исполнительных органов о выполненных основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2014 г. В частности, с... подробности »
В Правительстве началось обсуждение отчетов о деятельности органов государственного управления РА в 2014 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна сегодня в Правительстве началось обсуждение отчетов республиканских исполнительных органов о выполненной работе, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2014 г. С... подробности »