Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը մասնակցել է Նոր Ջուղայի Սբ. Ամենափրկիչ եկեղեցու 350-ամյակին նվիրված հոբելյանական հանդիսությանը
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը և նրա գլխավորած պաշտոնական պատվիրակության անդամները հոկտեմբերի 21-ին մասնակցել են Իրանի Նոր Ջուղայի Սբ. Ամենափրկիչ վանքի Հովսեփ Արեմաթացի եկեղեցու հիմնադրման 350-ամյակին նվիրված հոբելյանական հանդիսությանը, որին ներկա էր Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Արամ Ա... մանրամասն »
Շարունակվում է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի պաշտոնական այցն Իրանի Իսլամական Հանրապետություն
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն Իրան կատարած պաշտոնական այցի երկրորդ օրը Սպահանում հանդիպել է նահանգապետ Ռասուլ Զարգարփուրին: Հովիկ Աբրահամյանը կարևորել է Իրանի նահանգների և Հայաստանի մարզերի միջև համագործակցությունը, ինչին հատկապես կնպաստեն փոխադարձ... մանրամասն »

Премьер-министр Овик Абраамян принял участие в юбилейном торжестве, посвященном 350-летию церкви Сурб Аменапркич в Новой Джуге
Премьер-министр РА Овик Абраамян и члены возглавляемой им официальной делегации 21 октября приняли участие в юбилейном торжестве, посвященном 350-летию церкви Сурб Овсеп храмового комплекса Сурб Аменапркич в Новой Джуге в Иране, на котором присутствовал Его Святейшество... подробности »
Продолжается официальный визит Премьер-министра РА Овика Абраамяна в Исламскую Республику Иран
Премьер-министр РА Овик Абраамян на второй день официального визита в Иран в Исфахане встретился с губернатором Расулом Заргарпури. Овик Абраамян отметил важность сотрудничества между провинциями Ирана и областями Армении, которому особо будут способствовать... подробности »