ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը Վաշինգտոնում հանդիպել է հայ համայնքի ներկայացուցիչներին
Վաշինգտոնում վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը հանդիպել է հայ համայնքի ներկայացուցիչներին: Ողջունելով ներկաներին՝ վարչապետը նշել է. «Արդեն մեկ դարից ավելի է, ինչ մեր հայրենակիցները հաստատվել են այս հեռավոր, բայց հյուրընկալ և հնարավորություններով անսպառ ափերում:... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը հանդիպել է Միջազգային ֆինանսական կորպորացիայի գլխավոր գործադիր տնօրենին
Վաշինգտոն կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը հանդիպել է Միջազգային ֆինանսական կորպորացիայի գլխավոր գործադիր տնօրեն Ջին Յոնգ Ցային: Վարչապետը բարձր է գնահատել Համաշխարհային բանկի խմբի անդամ Միջազգային ֆինանսական կորպորացիայի (ՄՖԿ)... մանրամասն »

Премьер-министр РА Овик Абраамян в Вашингтоне встретился с представителями армянской общины
В Вашингтоне Премьер-министр Овик Абраамян встретился с представителями армянской общины. Приветствуя присутствующих, Премьер-министр отметил: «Уже более века, как наши соотечественники обосновались на этих дальних, но гостеприимных и имеющих неиссякаемые... подробности »
Премьер-министр РА Овик Абраамян встретился с генеральным исполнительным директором Международной финансовой корпорации
В рамках совершенного в Вашингтон рабочего визита Премьер-министр Овик Абраамян встретился с генеральным исполнительным директором Международной финансовой корпорации (МФК) Джин Йонг Цаем. Премьер-министр высоко оценил роль являющейся членом группы Всемирного... подробности »