«Կառավարությունը կանի ամեն ինչ՝ սահմանամերձ համայնքներին աջակցելու համար», - Տավուշի մարզում հայտարարել է երկրի վարչապետը
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀ պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանի և ՀՀ Տավուշի մարզպետ Հովիկ Աբովյանի ուղեկցությամբ այսօր այցելել է Տավուշի մարզի Չինարի, Այգեձոր և Արծվաբերդ սահմանամերձ համայնքներ: Երկրի վարչապետը նախ եղել է Չինարի գյուղում տեղակայված,... մանրամասն »
Հայաստանի վարչապետը պաշտպանության նախարարի ուղեկցությամբ այցելել է Տավուշի մարզի N զորամաս
Երեկ երեկոյան ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը և ՀՀ պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանն անակնկալ այցելել են ՀՀ Տավուշի մարզի Նոյեմբերյանի տարածաշրջանում տեղակայված N զորամաս՝ հանդիպել սահմանամերձ համայնքների ղեկավարներին, սպայական անձնակազմին և զինվորներին: Մինչ այդ... մանրամասն »
Վարչապետը ցավակցական խոսք է հղել պրոֆեսոր Հովհաննես Բարսեղյանի մահվան կապակցությամբ
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը բանասիրական գիտությունների դոկտոր, պրոֆեսոր Հովհաննես Բարսեղյանի մահվան կապակցությամբ ցավակցել է նրա ընտանիքի անդամներին, ընկերներին ու հարազատներին: «Հովհաննես Բարսեղյանը նշանակալի ավանդ է ներդրել... մանրամասն »

«Правительство сделает все для содействия приграничным общинам», - заявил в Тавушской области Премьер-министр страны
Премьер-министр РА Овик Абраамян в сопровождении Министра обороны РА Сейрана Оганяна и губернатора Тавушской области РА Овика Абовяна сегодня посетил в Тавушской области приграничные общины Чинари, Айгедзор и Арцваберд. Премьер-министр страны сначала побывал на... подробности »
Премьер-министр Армении в сопровождении Министра обороны посетил N-скую воинскую часть в Тавушской области
Вчера вечером Премьер-министр РА Овик Абраамян и Министр обороны РА Сейран Оганян неожиданно посетили дислоцированную в Ноемберянском регионе Тавушской области N-скую воинскую часть, встретились с руководителями приграничных общин, офицерским составом и солдатами.... подробности »
Премьер-министр выразил соболезнования в связи с кончиной профессора Ованнеса Барсегяна
Премьер-министр Республики Армения Овик Абраамян в связи с кончиной доктора филологических наук, профессора Ованнеса Барсегяна выразил соболезнования членам его семьи, товарищам и родным покойного. «Ованнес Барсегян внес значимый вклад в дело развития... подробности »