«Թանգարանների գիշեր» միջոցառման շրջանակում վարչապետն այցելել է Ազգային պատկերասրահ
Այսօր մեկնարկել է «Թանգարանների գիշեր» 10-րդ հոբելյանական համաեվրոպական միջոցառումը, որն անցկացվում է մայիսի 18-ին նշվող թանգարանների միջազգային օրվան ընդառաջ: Այդ առիթով վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀ մշակույթի նախարար Հասմիկ Պողոսյանի ուղեկցությամբ այցելել է... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է ՀՊՏՀ Գյումրու մասնաճյուղի ուսանողներին
ՀՀ վարչապետ, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի խորհրդի (ՀՊՏՀ) նախագահ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի Գյումրու մասնաճյուղի ուսանողական խորհրդի անդամներին: Հանդիպմանը մասնակցում էր նաև ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի որոշմամբ Անուշավան Այվազյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության քաղաքաշինության նախարարի տեղակալի պաշտոնից՝ իր դիմումի համաձայն։ ՀՀ վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Արմեն Ղուլարյանը նշանակվել է Հայաստանի... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի որոշմամբ Վախթանգ Միրումյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության կառավարությանն առընթեր պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի տեղակալի պաշտոնից։ ՀՀ վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Վախթանգ Միրումյանը նշանակվել է... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի որոշմամբ Տիգրան Բարսեղյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության կառավարությանն առընթեր պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի տեղակալի պաշտոնից։ ՀՀ վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Տիգրան Բարսեղյանը նշանակվել է Հայաստանի... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի որոշմամբ Արթուր Աֆրիկյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության կառավարությանն առընթեր պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի առաջին տեղակալի պաշտոնից։ ՀՀ վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Արթուր Աֆրիկյանը նշանակվել է... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի որոշմամբ Արմեն Ալավերդյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության կառավարությանն առընթեր պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի առաջին տեղակալի պաշտոնից։ ՀՀ վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Արմեն Ալավերդյանը նշանակվել է... մանրամասն »

В рамках мероприятия «Ночь музеев» Премьер-министр посетил Национальную картинную галерею
Сегодня стартовало 10-е юбилейное общеевропейское мероприятие «Ночь музеев», которое проводится накануне отмечаемого 18 мая Международного дня музеев. По этому случаю Премьер-министр Овик Абраамян в сопровождении Министра культуры РА Асмик Погосян посетил... подробности »
Премьер-министр принял студентов Гюмрийского филиала ГЭУА
Премьер-министр РА, председатель Совета Государственного экономического университета Армении (ГЭУА) Овик Абраамян сегодня принял членов студенческого совета Гюмрийского филиала Государственного экономического университета Армении. На встрече присутствовал также... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Овика Абраамяна Анушаван Айвазян освобожден от должности заместителя Министра градостроительства Республики Армения согласно его заявлению. Другим решением Премьер-министра РА Армен Гуларян назначен заместителем... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Овика Абраамяна Вахтанг Мирумян освобожден от должности заместителя председателя Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения. Другим решением Премьер-министра РА Вахтанг Мирумян назначен... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Овика Абраамяна Тигран Барсегян освобожден от должности заместителя председателя Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения. Другим решением Премьер-министра РА Тигран Барсегян назначен... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Овика Абраамяна Артур Африкян освобожден от должности первого заместителя председателя Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения. Другим решением Премьер-министра РА Артур Африкян назначен... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Овика Абраамяна Армен Алавердян освобожден от должности первого заместителя председателя Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения. Другим решением Премьер-министра РА Армен Алавердян... подробности »