ՀՀ լավագույն 10 մարզիկները պարգևատրվել են ՀՀ վարչապետի կողմից
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի մասնակցությամբ տեղի է ունեցել ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարության կազմակերպած տարվա լավագույն մարզիկների մեծարման երեկոն: Լավագույն տասնյակում ընդգրկված մարզիկներին դրամական պարգևներ է հանձնել անձամբ վարչապետ Սարգսյանը:... մանրամասն »
Քննարկվել են ՀՀ-ում բուհերի հավատարմագրման գործընթացի մանրամասները
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել «Մասնագիտական կրթության որակի ապահովման ազգային կենտրոն» (ՈԱԱԿ) հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի տարեվերջյան նիստը: Համաձայն օրակարգի՝ հիմնադրամի տնօրեն Ռուբեն Թոփչյանը ներկայացրել է... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Արթուր Առաքելյանն ազատվել է «Գնումների աջակցման կենտրոն» պետական ոչ առևտրային կազմակերպության պետի ժամանակավոր պաշտոնակատարի պաշտոնից՝ այլ աշխատանքի անցնելու կապակցությամբ: ՀՀ վարչապետի մեկ այլ... մանրամասն »

Среда, 25 Декабрь 2013
С участием Премьер-министра Тиграна Саркисяна состоялся вечер чествования лучших спортсменов года, организованный Министерством спорта и по делам молодежи Республики Армения. Включенным в лучшую десятку спортсменам вручил денежные премии лично Премьер-министр... подробности »
Обсуждены детали процесса аккредитации вузов в Республике Армения
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось заключительное в этом году заседание Совета попечителей фонда «Национальный центр обеспечения качества профессионального образования». Согласно повестке дня, директор фонда... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Артур Аракелян освобожден от должности временно исполняющего обязанности начальника государственной некоммерческой организации «Центр содействия закупкам» в связи с переходом на другую работу.... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Грант Бегларян освобожден от должности Первого заместителя Министра транспорта и связи Республики Армения согласно его заявлению.