Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի եզրափակիչ ելույթն Ազգային ժողովում ՀՀ 2014 թվականի պետական բյուջեի օրինագծի քննարկման ժամանակ
Ազգային ժողովի հարգարժան նախագահ, հարգելի պատգամավորներ, թույլ տվեք առաջին հերթին Հայաստանի Հանրապետության կառավարության անունից շնորհակալություն հայտնել քննարկումների համար, որոնք տեղի ունեցան Ազգային ժողովում: Հանձնաժողովները, պատգամավորները, շաբաթների... մանրամասն »
Օդային հաղորդակցության ոլորտի ազատականացման նոր փուլը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Օդային փոխադրումների ազատականացման ու բաց երկնքի քաղաքականության ներդրմանն ուղղված միջոցառումներն ապահովելու բնագավառում ՀՀ կառավարությունը իրավասություններ է... մանրամասն »

Заключительное выступление Премьер-министра Тиграна Саркисяна в НС во время обсуждения законопроекта госбюджета РА на 2014 год
Многоуважаемый Председатель Национального Собрания, Уважаемые депутаты, Позвольте в первую очередь от имени Правительства Республики Армения поблагодарить за обсуждения, которые имели место в Национальном Собрании. Комиссии и депутаты в течение недель задавали... подробности »
Новый этап либерализации сферы воздушных перевозок
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. В сфере обеспечения мероприятий, направленных на либерализацию воздушных перевозок и внедрение политики открытого неба, Правительство РА... подробности »