Հայաստանի և ՌԴ-ի միջև ստորագրվել է երկկողմ երկարաժամկետ համագործակցության ծրագիրը
Հայ-ռուսական տնտեսական համագործակցության միջակառավարական նիստի արդյունքներով երկու երկրների միջև ստորագրվել է երկարաժամկետ` մինչև 2020 թվականը տնտեսական համագործակցության ծրագիրը: Նիստից հետո հրավիրված ասուլիսում հանձնաժողովի համանախագահները` Հայաստանի վարչապետ... մանրամասն »
Հայ-ռուսական միջկառավարական հանձնաժողովի նիստում Տիգրան Սարգսյանը և Մաքսիմ Սոկոլովը քննարկել են երկկողմ ռազմավարական կապերի ամրապնդման ուղիները
Սանկտ Պետերբուրգում տեղի է ունեցել հայ-ռուսական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի նիստը։ Նախքան 15-րդ նիստի բացումը կայացել է հանձնաժողովի համանախագահներ` ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի և ՌԴ տրանսպորտի նախարար Մաքսիմ Սոկոլովի առանձնազրույցը։... մանրամասն »

Между Арменией и Россией подписана программа долгосрочного сотрудничества
По итогам заседания армяно-российской межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между двумя странами подписана программа долгосрочного экономического сотрудничества до 2020 года. На созванной после заседания пресс-конференции сопредседатели... подробности »
На заседании армяно-российской межправительственной комиссии Тигран Саркисян и Максим Соколов обсудили пути укрепления двусторонних стратегических связей
В Санкт-Петербурге состоялось заседание армяно-российской межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству. Перед открытием 15-го заседания состоялась беседа сопредседателей комиссии – Премьер-министра Армении Тиграна Саркисяна и Министра... подробности »