Պետք է մեծացնել պետբյուջեի միջոցների ծախսման արդյունավետությունը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստից առաջ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն անդրադարձել է ՀՀ պետբյուջեի միջոցների արդյունավետ օգտագործմանը, խնդիր, որի վերաբերյալ 2012 թ. սեպտեմբերի 15-ի խորհրդակցության ժամանակ... մանրամասն »
Եկել է պատասխան տալու ժամանակը
Կառավարության այսօրվա նիստից առաջ ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն անդրադարձել է ՀՀ նախագահի` 2012 թ. սեպտեմբերին կառավարությունում անցկացրած խորհրդակցությանը, որը նվիրված էր պետական բյուջեի միջոցների ոչ արդյունավետ ծախսմանը. «Այդ խորհրդակցությունից հետո մենք բավական... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետը շնորհավորել է ԱՄՆ փոխնախագահին` ԱՄՆ Անկախության օրվա առթիվ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների փոխնախագահ Ջո Բայդենին` Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների Անկախության օրվա առթիվ, որում ասված է. «Հարգելի պարոն փոխնախագահ, Հայաստանի Հանրապետության կառավարության և անձամբ իմ... մանրամասն »

Нужно повысить эффективность расходования средств госбюджета
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Перед заседанием Премьер-министр Тигран Саркисян коснулся эффективного использования средств госбюджета Армении, задачи, о которой во... подробности »
Пришло время дать ответ
Перед сегодняшним заседанием Правительства Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян коснулся проведенного Президентом Республики Армения заседания, которое было посвящено неэффективному расходованию бюджетных средств: «После этого совещания мы... подробности »
Премьер-министр Республики Армения поздравил Вице-президента США с Днем независимости США
Премьер-министр Тигран Саркисян направил поздравительное послание Вице-президенту США Джо Байдену по случаю Дня независимости Соединенных Штатов Америки, в котором говорится: «Уважаемый господин Вице-президент, От имени Правительства Республики Армения и от... подробности »