Վարչապետն ընդունել է «Ֆերմերների ազգային միավորման» անդամներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Ռոզա Ծառուկյանի գլխավորած «Ֆերմերների ազգային միավորման» (ՖԱՄ) խորհրդի անդամներին՝ քննարկել գյուղատնտեսության տարբեր ճյուղերին առնչվող մի շարք հարցեր: Ռոզա Ծառուկյանն ակնառու է համարել գյուղատնտեսության, այդ թվում... մանրամասն »
Վարչապետը Լոռու մարզում ծանոթացել է իր հանձնարարականով կատարված աշխատանքներին և նոր ներդրումային ծրագրին
Լոռու մարզ հունիսի 18-ին կատարած այցի շրջանակներում վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը եղել է մի քանի համայնքներում: Վարչապետը Մարց համայնքում ծանոթացել է տեղի միջնակարգ դպրոցի ներկա վիճակին: Կառավարության ղեկավարի հանձնարարականով՝ ՀՀ պետական բյուջեից հատկացվել են անհրաժեշտ... մանրամասն »

Премьер-министр принял членов Национального объединения фермеров
Премьер-министр Тигран Саркисян принял членов Совета возглавляемого Розой Царукян Национального объединения фермеров, обсудил ряд относящихся к различным отраслям сельского хозяйства вопросов. Роза Царукян посчитала значительным развитие сельского хозяйства, в... подробности »
Среда, 19 Июнь 2013
Премьер-министр в Лорийской области ознакомился с выполненными по его поручению работами и новыми инвестиционными программами
В рамках совершенного 18 июня в Лорийскую область визита Премьер-министр Тигран Саркисян побывал в нескольких общинах. Премьер-министр в общине Марц ознакомился с нынешним состоянием местной средней школы. По поручению Главы Правительства из государственного бюджета... подробности »