Կառավարությունը կիրառել է արմավիրցիների հոգսը թեթևացնելու բոլոր գործիքները
Այսօր Արմավիրի մարզի Սարդարապատի հերոսամարտի հուշահամալիրում տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության արտագնա նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստն սկսվել է մարզի 2013 թ. հինգ ամիսների գործունեության և սոցիալ-տնտեսական վիճակի վերաբերյալ մարզպետ Աշոտ... մանրամասն »
Ամփոփվել են «Մասնագիտական կրթության որակի ապահովման ազգային կենտրոն» հիմնադրամի տնօրենի պաշտոնի մրցույթի արդյունքները
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել «Մասնագիտական կրթության որակի ապահովման ազգային կենտրոն» հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը: Նիստում ամփոփվել են հիմնադրամի տնօրենի թափուր պաշտոնի համար անցկացվող... մանրամասն »
Բացվել է «mLab ECA» մոբայլ լուծումների տարածաշրջանային լաբորատորիայի նոր տարածքը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է «mLab ECA» մոբայլ լուծումների տարածաշրջանային լաբորատորիայի նոր տարածքի բացմանը: Կառավարության ղեկավարը շրջել է տարածքով՝ ծանոթացել ստեղծված պայմաններին և լաբորատորիայում կրթություն ստացող երիտասարդների նորարական նախագծերին:... մանրամասն »

Правительство применило все инструменты для облегчения забот армавирцев
Сегодня в мемориальном комплексе Сардарапатской битвы состоялось выездное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Заседание началось с отчета губернатора Ашота Каграманяна о деятельности и... подробности »
Подведены итоги конкурса на должность директора фонда «Национальный центр обеспечения качества профессионального образования»
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета попечителей фонда «Национальный центр обеспечения качества профессионального образования». На заседании были подведены итоги проведенного... подробности »
Открыты новые помещения региональной лаборатории мобайл-решений «mLab ECA»
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в открытии новых помещений региональной лаборатории мобайл-решений «mLab ECA». Глава Правительства обошел помещения, ознакомился с созданными условиями и инновационными проектами молодежи, получающей в лаборатории... подробности »