Հայաստանի վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի և Վրաստանի վարչապետ Բիձինա Իվանիշվիլիի մամուլի համատեղ ասուլիսի սղագրությունը
Վրաստանի վարչապետ Բիձինա Իվանիշվիլի – Ես ցանկանում եմ ասել, որ մեր առաջին պաշտոնական այցը Հայաստան, և հանդիպումը բարեկամական ու բարիդրացիական հարաբերություններ ունեցող երկրում՝ շատ ջերմ է եղել: Ցանկանում եմ շնորհակալություն հայտնել վարչապետին` պարոն Տիգրան... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը և Բիձինա Իվանիշվիլին քննարկել են հայ-վրացական հարաբերություններին առնչվող հարցերի լայն շրջանակ
Վրաստանի վարչապետ Բիձինա Իվանիշվիլին պաշտոնական այցով ժամանել է Երևան: «Զվարթնոց» օդանավակայանում իր վրացի գործընկերոջը դիմավորել է վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը, որից հետո ՀՀ կառավարությունում կայացել է երկու հարևան պետությունների գործադիր մարմինների ղեկավարների... մանրամասն »

Стенограмма совместной пресс-конференции Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна и Премьер-министра Грузии Бидзины Иванишвили
Премьер-министр Грузии Бидзина Иванишвили – Я хочу сказать, что это наш первый официальный визит в Армению, и встреча в стране, с которой мы имеем дружественные и добрососедские отношения, была очень теплой. Хочу поблагодарить Премьер-министра, господина Тиграна... подробности »
Тигран Саркисян и Бидзина Иванишвили обсудили широкий круг вопросов, касающихся армяно-грузинских отношений
Премьер-министр Грузии Бидзина Иванишвили с официальным визитом прибыл в Ереван. В аэропорту «Звартноц» своего грузинского коллегу встретил Премьер-министр Тигран Саркисян, после чего в Правительстве Республики Армения состоялась встреча руководителей... подробности »