Հայաստանում վաճառվող սնունդը պետք է որակյալ և անվտանգ լինի
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Վարչապետը նիստն սկսել է սննդի անվտանգության հարցի քննարկումով։ Ոլորտում իրականացված հերթական մոնիտորինգի արդյունքը ներկայացրել է ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարության... մանրամասն »
Սննդամթերքի մոնիտորինգը շարունակական է լինելու. վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի հանձնարարությամբ Սննդամթերքի անվտանգության պետական ծառայության պետը ներկայացրել է պանրի ոլորտում ուսումնասիրությունների արդյունքները
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյան - Բարև ձեզ, հարգելի գործընկերներ: Այսօրվա նիստը մենք պետք է սկսենք սննդի անվտանգության հարցերից: Մենք պայմանավորվել ենք, որ պարբերաբար այս հարցին անդրադառնալու ենք, որովհետև սննդի անվտանգության ոլորտում մենք ստանձնել ենք կարևորագույն... մանրամասն »

Продаваемые в Армении продукты питания должны быть качественными и безопасными
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Премьер-министр начал заседание с обсуждения вопроса безопасности продуктов питания. Результаты проведенного в сфере очередного... подробности »
Мониторинг продуктов питания будет постоянным: по поручению Премьер-министра Тиграна Саркисяна начальник Государственной службы безопасности продуктов питания представил результаты изучений в сфере сыроделия
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян – Здравствуйте, уважаемые коллеги. Сегодняшнее заседание мы должны начать с вопросов безопасности продуктов питания. Мы договорились, что будем периодически касаться этого вопроса, потому что в сфере... подробности »