Երկրի ղեկավարությանը չի բավարարում կոռուպցիայի դեմ պայքարի արդյունավետությունը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Բացելով նիստը` վարչապետը տեղեկացրել է, որ կոռուպցիայի դեմ պայքարն ուժեղացնելու վերաբերյալ զրույց է ունեցել ՀՀ Նախագահի հետ։ Նախագահը վճռական գործողություններ է պահանջում,... մանրամասն »
Կոռուպցիայի դեմ պայքարում կկիրառվեն վիրահատական մեթոդներ. վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ներածական խոսքը ՀՀ կառավարության նիստում
Հարգելի գործընկերներ, Հանրապետության նախագահի հետ ես զրույց եմ ունեցել՝ կոռուպցիայի դեմ պայքարն ուժեղացնելու վերաբերյալ։ Այն իրավիճակը, որը կոնկրետ կոռուպցիայի ոլորտում ստեղծվել է Հայաստանում, մեզ չի բավարարում,։ Հանրապետության նախագահը վճռական գործողություններ է... մանրամասն »

Руководство страны не удовлетворено результативностью борьбы с коррупцией
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Открывая заседание, Премьер-министр проинформировал, что имел беседу с Президентом Республики Армения относительно усиления борьбы с... подробности »
В борьбе с коррупцией будут применяться хирургические методы: вступительное слово Премьер-министра Тиграна Саркисяна на заседании Правительства Республики Армения
Уважаемые коллеги, Я имел беседу с Президентом Республики относительно усиления борьбы с коррупцией. Та ситуация, которая конкретно в сфере коррупции сложилась в Республике Армения, нас не устраивает. Президент Республики требует решительных действий, в том числе... подробности »