ՀՀ Վարչապետի շնորհավորական ուղերձը ՀՀ Ժողովրդական արտիստ Սոս Սարգսյանի ծննդյան 83-ամյակի կապակցությամբ
Հարգելի Սոս Արտաշեսի, սիրելի Վարպետ. Սրտանց շնորհավորում եմ Ձեր ծննդյան 83-րդ տարեդարձը: Ասում են, որ մարդուն չափում են ոչ թե իր ապրած տարիներով, այլ դրանց իմաստալիությամբ: Սիրելի Վարպետ, Ձեր ապրած յուրաքանչյուր տարի մի լուսավոր կետ է մեր ժողովրդի պատմության մեջ` լի... մանրամասն »
ԱՄՆ դեսպան Հեֆերնը շնորհավորել է վարչապետ Տիգրան Սարգսյանին «Doing Business» ցուցանիշի բարելավման կապակցությամբ
Տեղի է ունեցել հեռախոսազրույց Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի և Հայաստանի Հանրապետությունում Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների դեսպան Ջոն Հեֆերնի միջև՝ վերջինիս նախաձեռնությամբ: Դեսպան Հեֆերնը շնորհավորել է վարչապետին Համաշխարհային բանկի «Doing... մանրամասն »
Ներկայացվել են ԾԻԳ-երի գործունեության հաշվետվությունները
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Ծրագրերի իրականացման գրասենյակների գործունեության հաշվետվությունների վերաբերյալ քննարկում: ԾԻԳ-երի ղեկավարներն անդրադարձել են իրենց կողմից կատարված աշխատանքներին և կառավարության ղեկավարին... մանրամասն »

Поздравительное послание Премьер-министра Республики Армения по случаю 83-летия со дня рождения Народного артиста Армении Соса Саркисяна
Уважаемый Сос Арташесович, дорогой Мастер, Сердечно поздравляю Вас с 83-летием со дня рождения. Говорят, что жизнь человека измеряют не прожитыми годами, а их содержательностью. Дорогой Мастер, каждый прожитый Вами год является полным глубины и мудрости светлым моментом... подробности »
Посол США Хефферн поздравил Премьер-министра Тиграна Саркисяна с улучшением показателя «Doing Business»
Состоялся телефонный разговор между Премьер-министром Республики Армения Тиграном Саркисяном и Чрезвычайным и полномочным послом Соединенных Штатов Америки в Республике Армения Джоном Хефферном по инициативе последнего. Посол Хефферн поздравил Премьер-министра с... подробности »
Представлены отчеты о деятельности офисов по реализации программ
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось обсуждение отчетов о деятельности офисов по реализации программ. Руководители офисов по реализации программ коснулись выполненных ими работ и доложили Премьер-министру о... подробности »