Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի և Ռուսաստանի Դաշնության տրանսպորտի նախարար Մաքսիմ Սոկոլովի մամուլի համատեղ ասուլիսի սղագրությունը
Հարցը վերաբերում է Հայաստանի և Ռուսաստանի միջև մինչև 2020 թվականը երկարաժամկետ տնտեսական համագործակցության ծրագրին: ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյան - Մինչև 2020 թվականի համագործակցության ծրագիրն իր մեջ ներառում է մեր տնտեսության գրեթե բոլոր ոլորտները, և ֆիքսվում են... մանրամասն »
Ստորագրվել է Հայաստանի և Ռուսաստանի միջև մինչև 2020 թվականը երկարաժամկետ տնտեսական համագործակցության ծրագիրը
ՀՀ կառավարության ընդունելությունների տանը տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության և Ռուսաստանի Դաշնության միջև տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի 14-րդ նիստը։ Նախքան ընդլայնված կազմով նիստի մեկնարկը, տեղի է ունեցել հանձնաժողովի համանախագահներ`... մանրամասն »

Пятница, 12 Октябрь 2012
Стенограмма совместной пресс-конференции Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна иМинистра транспорта Российской Федерации Максима Соколова
Вопрос касается программы долгосрочного экономического сотрудничества между Арменией и Россией до 2020 года. Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян - Программа долгосрочного экономического сотрудничества между Арменией и Россией до 2020 года включает в... подробности »
Подписана программа долгосрочного экономического сотрудничества между Арменией и Россией до 2020 года
В доме приемов Правительства Республики Армения состоялось 14-е заседание Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Российской Федерацией. Перед началом заседания в расширенном составе состоялась встреча делегаций,... подробности »