Շարունակվել է ՀՀ պետական կառավարման մարմինների 2012 թ. առաջին կիսամյակի գործունեության հաշվետվությունների ներկայացումը
Կառավարությունում շարունակվել են ՀՀ պետական կառավարման մարմինների 2012 թ. առաջին կիսամյակի գնահատված կատարողականների և գործունեության միջոցառումների ծրագրի ու գերակա խնդիրների կատարման մասին հաշվետվությունների քննարկումները։ 2012 թ. առաջին կիսամյակում կատարված... մանրամասն »
Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի 2007 թվականի հուլիսի 18-ի ՆՀ-174-Ն հրամանագրով սահմանված կարգի 121-րդ կետի 6-րդ ենթակետով՝ ՀՀ վարչապետի որոշմամբ Արմեն Հայրապետյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության սփյուռքի նախարարի տեղակալի պաշտոնից։ Ղեկավարվելով... մանրամասն »
Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի 2007 թվականի հուլիսի 18-ի ՆՀ-174-Ն հրամանագրով սահմանված կարգի 121-րդ կետի 6-րդ ենթակետով՝ ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Խաչիկ Հակոբյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության բնապահպանության նախարարի տեղակալ։ ***... մանրամասն »

Продолжилось представление отчетов о деятельности органов государственного управления Республики Армения за первое полугодие 2012 года
В Правительстве продолжилось обсуждение отчетов органов государственного управления Республики Армения о проделанной работе и выполнении программы мероприятий деятельности и приоритетных задач за первое полугодие 2012 года. С отчетами о выполненных в первом... подробности »
Руководствуясь подпунктом 6 пункта 121 порядка, установленного указом Президента Республики Армения УП-174-Н от 18 июля 2007 года, решением Премьер-министра Республики Армения Армен Айрапетян освобожден от должности заместителя Министра диаспоры Республики Армения.... подробности »
Руководствуясь подпунктом 6 пункта 121 порядка, установленного указом Президента Республики Армения УП-174-Н от 18 июля 2007 года, решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Хачик Акопян назначен заместителем Министра охраны природы Республики Армения.... подробности »
Премьер-министр принял делегацию, возглавляемую вице-президентом компании «Оранж-франс телеком»
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую вице-президентом компании «Оранж-франс телеком» Бенуа Шином. Приветствуя гостей в Правительстве Республики Армения, Премьер-министр отметил: «В 2009 году мы предоставили возможность «Оранж»-у... подробности »