2012 թվականի յոթ ամիսների արդյունքները բավականաչափ հուսադրող են
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Մինչև օրակարգի ներկայացումը վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի հանձնարարությամբ ՀՀ ֆինանսների նախարար Վաչե Գաբրիելյանը ներկայացրել է 2012 թ. առաջին յոթ ամիսների մակրոտնտեսական... մանրամասն »
Ներկայացվել են 2012 թ. առաջին յոթ ամիսների մակրոտնտեսական ցուցանիշները
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյան - Բարև ձեզ, հարգելի գործընկերներ։ Մինչև օրակարգի ներկայացումը մենք այսօր հնարավորություն ունենք ամփոփելու 2012 թվականի առաջին յոթ ամիսների մակրոտնտեսական ցուցանիշները։ Խոսքը տրամադրում եմ ՀՀ ֆինանսների նախարար Վաչե Գաբրիելյանին։ ՀՀ... մանրամասն »
Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի 2007 թվականի հուլիսի 18-ի ՆՀ-174-Ն հրամանագրով սահմանված կարգի 121-րդ կետի 6-րդ ենթակետով՝ Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Ռուբեն Սինոյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության տրանսպորտի և կապի... մանրամասն »
Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի 1997 թվականի մայիսի 6-ի ՆՀ-728 հրամանագրի 1.7-րդ կետով՝ Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Մանաֆաս Առաքելյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության Արագածոտնի մարզպետի տեղակալի պաշտոնից` իր դիմումի... մանրամասն »

Результаты семи месяцев 2012 года достаточно обнадеживающие
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Перед представлением повестки дня по поручению Премьер-министра Тиграна Саркисяна Министр финансов Армении Ваче Габриелян представил... подробности »
Представлены макроэкономические показатели первых семи месяцев 2012 года
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян – Здравствуйте, уважаемые коллеги. Перед представлением повестки дня сегодня у нас есть возможность подытожить макроэкономические показатели первых семи месяцев 2012 года. Предоставляю слово Министру финансов... подробности »
Руководствуясь подпунктом 6 пункта 121 порядка, установленного указом Президента Республики Армения УП-174-Н от 18 июля 2007 года, решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Рубен Синоян освобожден от должности заместителя Министра транспорта и связи... подробности »
Руководствуясь пунктом 1.7 указа Президента Республики Армения УП-728 от 6 мая 1997 года, решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Манафас Аракелян освобожден от должности заместителя губернатора Арагацотнской области Республики Армения согласно его... подробности »