Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի 2007 թվականի հուլիսի 18-ի ՆՀ-174-Ն հրամանագրով սահմանված կարգի 121-րդ կետի 6-րդ ենթակետով՝ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Վարդան Կարապետյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության գյուղատնտեսության նախարարի տեղակալի... մանրամասն »
Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի 2007 թվականի հուլիսի 18-ի ՆՀ-174-Ն հրամանագրով սահմանված կարգի 121-րդ կետի 6-րդ ենթակետով` վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Ռոմիկ Տիգրանյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության արտակարգ իրավիճակների նախարարի տեղակալի... մանրամասն »
Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի 1997 թվականի մայիսի 6-ի ՆՀ-728 հրամանագրի 1.7-րդ կետով՝ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Վանիկ Ասատրյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության Լոռու մարզպետի տեղակալ։
Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի 1997 թվականի մայիսի 6-ի ՆՀ-728 հրամանագրի 1.7-րդ կետով՝ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Էդիկ Կարախանյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության Լոռու մարզպետի տեղակալի պաշտոնից` իր դիմումի համաձայն։
Վարչապետն այցելել է «Ավանի աղի կոմբինատ» ընկերություն
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր այցելել է «Ավանի աղի կոմբինատ» ՓԲԸ՝ ծանոթանալու աղի արտադրության բարելավման և նորացման նպատակով ընկերության կողմից կատարվող ներդրումային ծրագրերին։ Վարչապետին ուղեկցել են ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Տիգրան... մանրամասն »

Суббота, 28 Июль 2012
Руководствуясь подпунктом 6 пункта 121 порядка, установленного указом Президента Республики Армения УП-174-Н от 18 июля 2007 года, решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Вардан Карапетян освобожден от должности заместителя Министра сельского... подробности »
Руководствуясь подпунктом 6 пункта 121 порядка, установленного указом Президента Республики Армения УП-174-Н от 18 июля 2007 года, решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Ромик Тигранян освобожден от должности заместителя Министра по чрезвычайным... подробности »
Руководствуясь пунктом 1.7 указа Президента Республики Армения УП-728 от 6 мая 1997 года, решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Ваник Асатрян назначен заместителем губернатора Лорийской области Республики Армения.
Руководствуясь пунктом 1.7 указа Президента Республики Армения УП-728 от 6 мая 1997 года, решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Эдик Караханян освобожден от должности заместителя губернатора Лорийской области Республики Армения согласно его... подробности »
Премьер-министр посетил Аванский солекомбинат
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня посетил ЗАО «Аванский солекомбинат» для ознакомления с инвестиционными программами, осуществляемыми компанией с целью улучшения и обновления производства соли. Премьер-министра сопровождали Министр... подробности »