Իրենց գործունեությամբ աչքի ընկնող կանայք արժանացել են վարչապետի պատվոգրերի
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն Արամ Խաչատրյանի տուն-թանգարանում տեղի ունեցած Վարչապետին կից կանանց խորհրդի նիստի ընթացքում շնորհավորել է բոլոր կանանց մայրության և գեղեցկության տոնի կապակցությամբ: «Կանայք մշտապես մեր կյանքում զբաղեցրել են առանձնահատուկ տեղ և ավանդաբար... մանրամասն »
Կայացել է ՀՀ տնտեսական ոլորտը կարգավորող իրավական ակտերի բարեփոխումների խորհրդի առաջին նիստը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության տնտեսական ոլորտը կարգավորող իրավական ակտերի բարեփոխումների խորհրդի անդրանիկ նիստը: Մինչ քննարկումն սկսելը վարչապետը ողջույնի խոսքով դիմել է ներկաներին. «Այսօր... մանրամասն »
Բացվել է «Շինարարություն և ինտերիեր 2012» մասնագիտացված ցուցահանդեսը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի մասնակցությամբ Երևանի Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում բացվել է «Շինարարություն և ինտերիեր 2012» մասնագիտացված ցուցահանդեսը: «Սա լավ հարթակ է ծանոթանալու շինարարության ոլորտում առկա նորամուծություններին և... մանրամասն »
Քննարկվել են Փոքր և միջին ձեռնարկատիրության զարգացմանն առնչվող հարցեր
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Փոքր և միջին ձեռնարկատիրության զարգացման խորհրդի նիստը: «Այս խորհուրդը մեծ առաքելություն ունի՝ խթանել Փոքր և միջին բիզնեսի զարգացումը մեր երկրում: Հարցն ունի քաղաքական բովանդակություն,... մանրամասն »

Пятница, 6 Апрель 2012
Премьер-министр Тигран Саркисян в ходе состоявшегося в доме-музее Арама Хачатуряна заседания Женского совета при Премьер-министре поздравил всех женщин с праздником материнства и красоты. «Женщины всегда занимали в нашей жизни особое место и армянский мужчина... подробности »
Состоялось первое заседание Совета по реформам правовых актов, регулирующих экономическую сферу Армении
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось первое заседание Совета по реформам правовых актов, регулирующих экономическую сферу Республики Армения. Перед тем, как перейти к обсуждению, Премьер-министр обратился к... подробности »
Открылась специализированная выставка «Строительство и интерьер 2012»
При участии Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Ереванском спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна открылась специализированная выставка «Строительство и интерьер 2012». «Это хорошая площадка, чтобы ознакомиться с имеющимися в строительной... подробности »
Обсуждены вопросы, относящиеся к развитию малого и среднего предпринимательства
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось заседание Совета по развитию малого и среднего предпринимательства. «Этот совет имеет большую миссию – стимулировать развитие малого и среднего бизнеса в нашей стране. Вопрос... подробности »