Վարչապետը պարգևատրել է ԽՍՀՄ ժողովրդական արտիստ Ռեգիմանտաս Ադոմայտիսին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է «Արմմոնո» միջազգային թատերական 10-րդ ամենամյա փառատոնի շրջանակում Երևան ժամանած լիտվական պատվիրակության անդամներին` Լիտվայի Հանրապետության մշակույթի փոխնախարար Դեվիդաս Ստանպոնկուսին, մշակույթի նախարարության աշխատակազմի... մանրամասն »
Տեղի ունեցավ Հայկյան մրցանակաբաշխությունը
Հայաստանի երիտասարդական հիմնադրամում տեղի է ունեցել Հայկյան մրցանակաբաշխությունը, որին մասնակցել է նաև վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Հիմնադրամի կողմից Հայկյան մրցանակների են արժանացել 2011 թվականին երիտասարդական տարբեր բնագավառներում իրենց լավագույնս դրսևորած... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել «Զարգացման հայկական գործակալություն» ՓԲԸ-ի խորհրդի նիստ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում կայացել է «Զարգացման հայկական գործակալություն» փակ բաժնետիրական ընկերության խորհրդի հերթական նիստը։ Համաձայն հաստատված օրակարգի` «ԶՀԳ» ՓԲԸ-ի գլխավոր տնօրեն Ռոբերտ Հարությունյանը ներկայացրել է... մանրամասն »

Среда, 29 Февраль 2012
Премьер-министр Тигран Саркисян принял членов литовской делегации, прибывшей в Ереван в рамках 10-го ежегодного международного театрального фестиваля «Арммоно»: заместителя Министра культуры Литовской Республики Девидаса Станпонкуса, руководителя аппарата... подробности »
Состоялся конкурс «Айкян»
В молодежном фонде Армении состоялась церемония вручения призов конкурса «Айкян», в которой принял участие Премьер-министр Тигран Саркисян. Фонд присудил призы «Айкян» молодежным и студенческим структурам, которые наилучшим образом проявили себя в... подробности »
Состоялось заседание Совета ЗАО «Армянское агентство развития»
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета закрытого акционерного общества «Армянское агентство развития». В соответствии с утвержденной повесткой дня заседания генеральный директор ЗАО... подробности »