Վարչապետի ելույթը ՀՀ Ազգային ժողովում 2012 թվականի ՀՀ պետական բյուջեի նախագծի ներկայացման ժամանակ
Հարգելի գործընկերներ, Հայաստանի Հանրապետության սահմանադրության 90-րդ հոդվածի պահանջներին համապատասխան Ազգային ժողովին ենք ներկայացնում 2012 թվականի պետական բյուջեի նախագիծը: Ցանկանում եմ շնորհակալություն հայտնել ձեզ՝ շահագրգիռ քննարկումների համար, որոնք տեղի են... մանրամասն »
Ֆիլիպ Քոթլերը Հայաստանում ծրագրում է ստեղծել մարքեթինգային գերազանցության կենտրոն
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է ԱՄՆ հյուսիսարևմտյան համալսարանի Ջոն Քելոգի մենեջմենթի բարձրագույն դպրոցի միջազգային մարքեթինգի պրոֆեսոր, մարքեթինգի պրոֆեսոր Ֆիլիպ Քոթլերին: Կառավարությունում ողջունելով հյուրին՝ վարչապետը նշել է. «Ձեր այցը Հայաստան նոր... մանրամասն »

Вторник, 15 Ноябрь 2011
Выступление Премьер-министра в Национальном Собрании Республики Армения во время представления проекта государственного бюджета Республики Армения на 2012 год
Уважаемые коллеги, в соответствии с требованиями статьи 90 Конституции Республики Армения представляем Национальному Собранию проект государственного бюджета на 2012 год. Хочу поблагодарить вас за заинтересованные обсуждения, которые имели место в комиссиях... подробности »
Филипп Котлер планирует создать в Армении центр маркетингового превосходства
Премьер-министр Тигран Саркисян принял профессора международного маркетинга Высшей школы менеджмента Джона Келлога при Северо-западном университете США, профессора маркетинга Филиппа Котлера. Приветствуя гостя в Правительстве, Премьер-министр отметил: «Ваш... подробности »