Հանդբոլի «Վարչապետի գավաթի» խաղարկությունում Հայաստանի հավաքականն զբաղեցրել է երկրորդ տեղը
Հանդբոլի «Վարչապետի գավաթի» խաղարկությունում Հայաստանի հանդբոլի հավաքականն զբաղեցրել է երկրորդ տեղը՝ Ուզբեկստանի հավաքականի նկատմամբ 41:33 հաշվով տարած հաղթանակի շնորհիվ: Երևանի «Միկա» մարզահամալիրում տեղի ունեցած խաղին ներկա է եղել նաև վարչապետ Տիգրան... մանրամասն »
Կառավարության ղեկավարն ԱԶՍԲ-ի նախագահի հետ քննարկել է նոր ներդրումային ծրագրերին առնչվող հարցեր
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Առևտրի և զարգացման սևծովյան բանկի (ԱԶՍԲ) նախագահ Անդրեյ Կոնդակովին: Ողջունելով հյուրին՝ կառավարության ղեկավարը կարևորել է այս հանդիպումը երկկողմ համագործակցության հեռանկարների դիտարկման տեսանկյունից: Զրուցակիները... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Եվրոպայի հանդբոլի ֆեդերացիայի նախագահին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը կառավարությունում ընդունել է Եվրոպայի հանդբոլի ֆեդերացիայի նախագահ Թոր Լիանին: Զրուցակիցները քննարկել են մեր երկրում մարզաձևի զարգացմանն ու մասսայականացմանն առնչվող հարցեր: Տիգրան Սարգսյանը կարևորել է Եվրոպայի հանդբոլի ֆեդերացիայի և այս... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյան. «Արդյունաբերական ռազմավարության իրականացմամբ էապես կավելացվեն տարբեր ոլորտներում արտահանման ծավալները»
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ նոյեմբերի 13-ին Սևանում տեղի է ունեցել Հայաստանի ազգային մրցունակության հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը: Նախորդ նիստի արձանագրությունների քննարկումից և հաստատումից հետո նիստի մասնակիցներն անդրադարձել են... մանրամասն »

Понедельник, 14 Ноябрь 2011
В турнире на Кубок Премьер-министра по гандболу сборная Армении заняла второе место благодаря победе над сборной Узбекистана со счетом 41:33. На состоявшейся в ереванском спорткомплексе «Мика» игре присутствовал и Премьер-министр Тигран Саркисян. Победителем... подробности »
Премьер-министр принял президента Европейской федерации гандбола
Премьер-министр Тигран Саркисян в Правительстве принял президента Европейской федерации гандбола Тора Лиана. Собеседники обсудили вопросы, касающиеся развития и популяризации этого вида спорта в нашей стране. Тигран Саркисян отметил важность углубления... подробности »
Глава Правительства обсудил с президентом Черноморского банка торговли и развития вопросы, касающиеся новых инвестиционных программ
Премьер-министр Тигран Саркисян принял президента Черноморского банка торговли и развития Андрея Кондакова. Приветствуя гостя, глава Правительства отметил важность этой встречи с точки зрения рассмотрения перспектив двустороннего сотрудничества. Собеседники... подробности »