Մեկնարկել է ՀՀԿ առաջին տնտեսական համաժողովը
Այսօր առավոտյան Երևանում աշխատանքներն է սկսել Հայաստանի Հանրապետական կուսակցության առաջին տնտեսական համաժողովը: ՀՀԿ տնտեսական համաժողովը բացվել է Հայաստանի Հանրապետության Նախագահ Սերժ Սարգսյանի ուղերձով, որը ներկայացրել է ՀՀ Նախագահի տնտեսական հարցերով գլխավոր... մանրամասն »
ՀՀԿ-ն ունի բավականաչափ մտավոր և մարդկային ներուժ` ՀՀ քաղաքացիների համար բարեկեցիկ և արժանավայել կյանք ապահովելու համար. ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ողջույնի խոսքը ՀՀԿ տնտեսական համաժողովում
Հարգելի գործընկերներ և տնտեսական կոնֆերանսի մասնակիցներ, Հայաստանի Հանրապետական կուսակցությունը, նախաձեռնելով և անցկացնելով անդրանիկ տնտեսական կոնֆերանսը, նպատակ ունի կուսակցության անդամներին, գործընկերներին և հանրությանը ներկայացնել երկրի տնտեսական իրավիճակը,... մանրամասն »

Стартовал первый экономический форум РПА
Сегодня утром в Ереване начал работу первый экономический форум Республиканской партии Армении. Экономический форум открылся посланием Президента Республики Армения Сержа Саргсяна, которое представил Главный советник Президента по экономическим вопросам Арам... подробности »
У РПА достаточно интеллектуального и человеческого потенциала, чтобы обеспечить благополучную и достойную жизнь для граждан Республики Армения: приветственная речь Премьер-министра Армении Тиграна Саркисяна на экономическом форуме РПА
Уважаемые коллеги и участники экономической конференции, Республиканская партия Армении, инициировав и проводя первую экономическую конференцию, имеет целью представить членам партии, партнерам и обществу экономическую ситуацию в стране, ответственность за которую... подробности »