ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ԿԱՌԱՎԱՐՈՒԹՅԱՆ ԿՈՂՄԻՑ
Հայաստանի Հանրապետության կառավարությունը խոր վշտով հայտնում է, որ հոկտեմբերի 26-ին ծանր հիվանդությունից հետո 80 տարեկան հասակում վախճանվել է պետական անվանի գործիչ ու դիվանագետ, Հայկական ԽՍՀ արտաքին գործերի նախկին նախարար, արտակարգ և լիազոր պաշտոնաթող դեսպան Անատոլի... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Գունար Վիգանդին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի արտաքին հարաբերությունների գլխավոր տնօրինության Արևելյան Եվրոպայի, Հարավային Կովկասի և Կենտրոնական Ասիայի հարցերով տնօրեն Գունար Վիգանդին: Հանդիպմանը ներկա էր նաև ՀՀ-ում Եվրամիության պատվիրակության... մանրամասն »
Հայաստանը և Լիտվան համաձայնագիր կստորագրեն հարկային ոլորտում տեխնիկական համագործակցության վերաբերյալ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է հոկտեմբերի 25-28-ը պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Լիտվայի ֆինանսների նախարարությանն առընթեր հարկային պետական ծառայության պատվիրակությանը` հարկային պետական ծառայության պետ Մոդեստաս Կազելիաուսկասի գլխավորությամբ:... մանրամասն »

Среда, 26 Октябрь 2011
Правительство Республики Армения с глубоким прискорбием сообщает, что 26 октября после тяжелой болезни в возрасте 80 лет скончался известный государственный деятель и дипломат, бывший министр иностранных дел Армянской ССР, чрезвычайный и полномочный посол в отставке... подробности »
Премьер-министр принял Гуннара Виганда
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял директора по вопросам Восточной Европы, Южного Кавказа и Центральной Азии главной дирекции по внешним отношениям Европейской комиссии Гуннара Виганда. На встрече также присутствовал руководитель делегации Евросоюза в... подробности »
Армения и Литва подпишут Соглашение о техническом сотрудничестве в налоговой сфере
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял находящуюся с 25 по 28 октября в Армении с официальным визитом делегацию Государственной налоговой службы при Министерстве финансов Литвы во главе с начальником этой службы Модестасом Казелиаускасом. Глава... подробности »