Տիգրան Սարգսյան. «Մենք պետք է բացահայտենք Հայկական աշխարհի հարաբերական առավելությունները և այդ ներուժը ծառայեցնենք մեր ժողովրդին»
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է «Հայկական աշխարհ» ամսագրի շնորհանդեսին: Շնորհավորելով ամսագրի թողարկման կապակցությամբ, վարչապետը շնորհակալություն է հայտնել ամսագրի հիմնադիրներին և հեղինակներին՝ Հայկական աշխարհի գաղափարը տարածելու համար:... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Հայաստանի արդյունաբերողների և գործարարների միության անդամներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր կառավարությունում ընդունել է Հայաստանի արդյունաբերողների և գործարարների միության անդամներին: Դիմելով ներկաներին՝ Տիգրան Սարգսյանը տեղեկացրել է, որ կառավարությունն Ազգային Ժողովին է ներկայացնելու հարկային բարեփոխումների մեծ փաթեթ,... մանրամասն »

Тигран Саркисян: мы должны выявить относительные преимущества Армянского мира и поставить этот потенциал на службу нашему народу»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в презентации журнала «Армянский мир». Поздравляя с выпуском журнала, Премьер-министр поблагодарил учредителей и авторов журнала за распространение идеи Армянского мира. «Армянский мир является... подробности »
Премьер-министр принял членов Союза промышленников и предпринимателей Армении
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в Правительстве принял членов Союза промышленников и предпринимателей Армении. Обратившись к присутствующим, Тигран Саркисян проинформировал, что Правительство представит Национальному Собранию большой налоговый пакет,... подробности »