Վարչապետն այցելել է Վանաձոր- Բագրատաշեն ճանապարհահատվածի սողանքային գոտի
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր այցելել է M6 միջպետական մայրուղու 86-րդ կիլոմետրում` Վանաձոր-Բագրատաշեն ճանապարհահատվածում, տեղի ունեցած սողանքային գոտի: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարար Արմեն Երիցյանի, ՀՀ տրանսպորտի և կապի նախարար Մանուկ... մանրամասն »
Բացվել է վերականգնված «Ռանչպար 1» պոմպակայանը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է «Հազարամյակի մարտահրավեր» հիմնադրամ-Հայաստան» ծրագրի կողմից վերականգնված «Ռանչպար 1» պոմպակայանի բացմանը, որին ներկա է եղել նաև ԱՄՆ Հազարամյակի մարտահրավեր կորպորոցիայի փոխնախագահ Փեթրիք Ֆայնը: Կառավարության... մանրամասն »

Премьер-министр посетил оползневой участок на отрезке дороги Ванадзор-Баграташен
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня в сопровождении Министра по чрезвычайным ситуациям Армении Армена Ерицяна и Министра транспорта и связи Армении Манука Варданяна посетил оползневой участок на 86-м километре отрезка Ванадзор-Баграташен... подробности »
Открылась восстановленная насосная станция «Ранчпар 1»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в открытии восстановленной в рамках программы «Фонд «Вызов тысячелетия-Армения» насосной станции «Ранчпар 1», на котором также присутствовал вице-президент американской корпорации «Вызов... подробности »