Կայացել է «Գյուղական կարողությունների ստեղծում» ծրագրի ղեկավար խորհրդի հերթական նիստը
Կառավարությունում այսօր կայացել է «Գյուղական կարողությունների ստեղծում» ծրագրի ղեկավար խորհրդի հերթական նիստը, որը վարել է վարչապետ, խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստում անցկացված մրցույթի արդյունքում խորհուրդը «Հայկական միրգ» բաժնետիրական... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել կառավարման խորհրդի նիստ
Այսօր կառավարությունում, վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ, կայացել է Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի և քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային ծրագրերի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը: Համաձայն հաստատված օրակարգի` խորհուրդը քննարկել է «Քաղաքային... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Հայաստանում ՄԱԿ-ի մանկական հիմնադրամի գրասենյակի մշտական ներկայացուցչին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Հայաստանում ՄԱԿ-ի մանկական հիմնադրամի (UNICEF) գրասենյակի մշտական ներկայացուցիչ Լեյլի Մոշիրի Ջիլանիին, ով ավարտում է իր գործունեությունը մեր երկրում: Ողջունելով տիկին Մոշիրիին կառավարությունում` վարչապետը նշել է.... մանրամասն »

Состоялось очередное заседание Руководящего совета программы «Создание сельских возможностей»
В Правительстве сегодня состоялось очередное заседание Руководящего совета программы «Создание сельских возможностей», которое вел Премьер-министр, председатель Совета Тигран Саркисян. В результате проведенного на заседании конкурса Совет утвердил Альвину... подробности »
Состоялось заседание Совета управления
Сегодня в Правительстве под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна состоялось очередное заседание Совета управления инвестиционными программами дорожного коридора «Север-Юг» и устойчивого городского развития. В соответствии с утвержденной... подробности »
Премьер-министр принял постоянного представителя Детского фонда ООН в Армении
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял постоянного представителя Детского фонда ООН (UNICEF) в Армении Лейли Мошири Джилани, которая завершает свою деятельность в нашей стране. Приветствуя госпожу Мошири в Правительстве, Премьер-министр отметил: «Республика... подробности »