Կառավարությունը շարունակում է գործարար միջավայրի բարելավմանն ուղղված քայլերը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Վարչապետը շնորհավորել է ՀՀ ԿԱ պետական գույքի կառավարման վարչության պետ նշանակված Արման Սահակյանին և նրան մաղթել արդյունավետ աշխատանք։ Խրախուսվում են ներդրումային ծրագրերը... մանրամասն »
Վարչապետն աշխատակազմին է ներկայացրել ՀՀ ԿԱ պետական գույքի կառավարման վարչության նորանշանակ ղեկավարին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ՀՀ կառավարությանն առընթեր պետական գույքի կառավարման վարչության աշխատակազմին է ներկայացրել վարչության նորանշանակ պետ Արման Սահակյանին: Կառավարության ղեկավարը նշել է, որ չնայած երիտասարդ տարիքին, Արման Սահակյանը փորձառու գործիչ է,... մանրամասն »

Четверг, 23 Июнь 2011
Сегодня состоялось заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Правительство Армении решило продлить до 25 июня 2014 года срок уплаты НДС, рассчитываемого с товаров, ввозимых в рамках осуществляемой ЗАО... подробности »
Премьер-министр представил аппарату новоназначенного руководителя Управления при Правительстве Армении по управлению государственным имуществом
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня представил аппарату Управления при Правительстве Армении по управлению государственным имуществом новоназначенного начальника Управления Армана Саакяна. Глава Правительства отметил, что несмотря на молодой возраст, Арман... подробности »