Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Մարկ Հորթոնին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Արժույթի միջազգային հիմնադրամի (ԱՄՀ) հայաստանյան առաքելության նորանշանակ ղեկավար Մարկ Հորթոնին։ Հանդիպմանը ներկա էր նաև Հայաստանում ՀՀ-ում ԱՄՀ մշտական ներկայացուցիչ Գիերմո Տոլոսան։ Հանդիպման ընթացքում կողմերը դրական ... մանրամասն »
Բանակցությունները Ասոցացման համաձայնագրի շուրջ շարունակվում են
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի արտաքին հարաբերությունների գլխավոր տնօրինության Արևելյան Եվրոպայի, Հարավային Կովկասի և Կենտրոնական Ասիայի հարցերով տնօրեն Գունար Վիգանդին: Նա Երևանում է գտնվում Եվրոպական Միության հետ Հայաստանի... մանրամասն »
Քննարկում հարկային ոլորտի բարեփոխումների վերաբերյալ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր կառավարությունում ընդունել է Համաշխարհային բանկի տնտեսագիտական թիմին և KPMG խորհրդատվական կազմակերպության ներկայացուցիչներին: Հանդիպմանը մասնակցում էր նաև Համաշխարհային բանկի հայաստանյան գրասենյակի ղեկավար Ժան-Միշել Հափին: Հանդիպման... մանրամասն »
Վարչապետը ընդունել է ԱՊՀ ինֆորմխորհրդի մասնակիցներին
Այսօր կառավարությունում վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հանդիպել է Երևանում ընթացող ԱՊՀ ինֆորմխորհրդի 12-րդ նիստի մասնակիցներին։ Տիգրան Սարգսյանն ողջունելով ԱՊՀ ինֆորմ խորհրդի մասնակցիներին կարևորել է այն գործունեությունը, որ իրականացնում են պետական լրատվական... մանրամասն »
Վարչապետը ներկա է գտնվել «Ucom» ընկերության գլխավոր գրասենյակի բացմանը
Այսօր վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է «Ucom» ընկերության գլխավոր գրասենյակի բացման արարողությանը։ Գրասենյակի մուտքը երիզող ժապավենը կտրելուց հետո վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Ներսես Երիցյանի, Ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանի... մանրամասն »
Հանդիպում JICA-ի ներկայացուցիչների հետ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Ճապոնիայի միջազգային համագործակցության գործակալության (JICA) առաքելությանը: Ողջունելով հյուրերին` վարչապետը բարձր և արդյունավետ է գնահատել Ճապոնիայի միջազգային համագործակցության գործակալության հետ ծավալված... մանրամասն »

Переговоры по Ассоциативному соглашению продолжаются
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял директора по вопросам Восточной Европы, Южного Кавказа и Центральной Азии генеральной дирекции по внешним связям Европейской комиссии Гуннара Виганда. Он находится в Ереване с целью участия в третьем пленарном заседании... подробности »
Обсуждение вопросов реформирования налоговой сферы
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в Правительстве принял команду экономистов Всемирного банка и представителей консалтинговой организации KPMG. На встрече также присутствовал руководитель Армянского офиса Всемирного банка Жан-Мишель Апи. В ходе встречи в... подробности »
Тигран Саркисян принял Марка Хортона
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял новоназначенного руководителя миссии Международного валютного фонда (МВФ) в Армении Марка Хортона. На встрече также присутствовал постоянный представитель МВФ в РА Гиермо Толоса. В ходе встречи стороны положительно... подробности »
Премьер-министр принял участников заседания Информсовета СНГ
Сегодня в Правительстве Премьер-министр Тигран Саркисян встретился с участниками проходящего в Ереване 12-го заседания Информсовета СНГ. Приветствуя участников заседания Информсовета СНГ, Премьер-министр отметил важность деятельности, которую осуществляют... подробности »
Премьер-министр присутствовал на открытии главного офиса компании «Ucom»
Сегодня Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в открытии главного офиса компании «Ucom». Перерезав ленточку на входе в офис, Премьер-министр Тигран Саркисян в сопровождении Министра экономики РА Нерсеса Ерицяна и директора компании Айка Есаяна обошел... подробности »
Встреча с представителями JICA
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял миссию Агентства международного сотрудничества Японии (JICA). Приветствуя гостей, Премьер-министр высоко оценил развернувшееся результативное сотрудничество с Агентством международного сотрудничества Японии и... подробности »