Ռոբերտ Աթոյանը պարգևատրվել է վարչապետի հուշամեդալով
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ ծննդյան 75-ամյա հոբելյանի առթիվ և գիտության բնագավառում ներդրած ակնառու ավանդի ու երկարամյա, անբասիր աշխատանքային գործունեության համար Հայաստանի Հանրապետության Գիտությունների ազգային ակադեմիայի իսկական անդամ, ակադեմիկոս,... մանրամասն »
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է Անանիա Շիրակացու անվան ճեմարանի 20-ամյակին
Երեկ` նոյեմբերի 28-ին, վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Ալ. Սպենդիարյանի անվան օպերայի և բալետի ակադեմիական թատրոնում մասնակցել է Անանիա Շիրակացու անվան ճեմարանի 20-ամյակին նվիրված հոբելյանական միջոցառումներին: Վարչապետը ծանոթացել է ճեմարանի 20-ամյակին նվիրված տեղեկատվական... մանրամասն »
Վարչապետը մասնակցել է Շահումյան համայնքի Սբ Աստվածածին եկեղեցու բացմանը
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի մասնակցությամբ նախօրեին Արմավիր մարզի Շահումյան համայնքում բացվել է Սբ. Աստվածածին եկեղեցին, որի կառուցման աշխատանքները սկսվել էին դեռ 2009 թվականին: Եկեղեցին կառուցվել է գյուղի նախկին բնակիչ Կարեն Հովհաննիսյանի... մանրամասն »

Роберт Атоян награжден памятной медалью Премьер-министра
Решением Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна по случаю 75-летнего юбилея со дня рождения, за значительный вклад в сферу науки и многолетнюю безупречную трудовую деятельность действительный член Национальной академии наук Республики Армения, академик, доктор... подробности »
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в праздновании 20-летия гимназии имени Анания Ширакаци
Вчера, 28 ноября, Премьер-министр Тигран Саркисян в Национальном академическом театре оперы и балета имени А.Спендиаряна принял участие в юбилейных мероприятиях, посвященных 20-летию гимназии имени Анания Ширакаци. Премьер-министр ознакомился с материалами... подробности »
Премьер-министр принял участие в открытии церкви Св. Богородицы в общине Шаумян
При участии Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна накануне в общине Шаумян Армавирской области открылась церковь Св. Богородицы, работы по сооружению которой были начаты еще в 2009 году. Церковь построена при благотворительном содействии бывшего жителя... подробности »