Վարչապետը մասնակցել է վերակառուցված էլեկտրական ենթակայանի բացմանը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր Աբովյան քաղաքում ներկա է գտնվել «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ՓԲԸ-ի կողմից ՀՀ տարածքում 17 ենթակայանների վերակառուցման ծրագրի շրջանակներում արդիականացված թվով 17-րդ էլեկտրական ենթակայանի բացման արարողությանը։ 110 կՎ լարմամբ... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Բորիս Կովալչուկին և Եվգենի Գլադունչիկին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «ԻՆՏԵՐ ՌԱՕ ԵԷՍ» ԲԲԸ կառավարման նախագահ Բորիս Կովալչուկին և «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Եվգենի Գլադունչիկին։ Հանդիպման ժամանակ կողմերը գոհունակություն են հայտնել երկկողմ կառուցողական... մանրամասն »
Ստորագրվել է պայմանագիր պրոտոնային արագացուցչի ձեռքբերման վերաբերյալ
Այսօր կառավարությունում վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ներկայությամբ Հայաստանի Հանրապետության կառավարության և «Այ Բի Էյ մոլեկուլյար» ընկերության միջև ստորագրվել է պայմանագիր Ուռուցքաբանության գերազանցության հայկական կենտրոնի պրոտոնային արագացուցչի ձեռքբերման... մանրամասն »
Ճանապարհատրանսպորտային անվտանգության խնդիրները կառավարության ուշադրության կենտրոնում են
ՀՀ վարչապետ, ՀՀ ճանապարհային երթևեկության անվտանգության խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է ճանապարհային երթևեկության անվտանգության թեմայով կազմակերպված միջազգային համաժողովին, որն անցկացվում է «Դարձնենք ճանապարհներն անվտանգ» խորագրով։... մանրամասն »

Вторник, 23 Ноябрь 2010
Премьер-министр РА, председатель Совета по безопасности дорожного движения РА Тигран Саркисян сегодня принял участие в международном форуме по вопросам безопасности дорожного движения, который проводится под девизом «Сделаем дороги безопасными». Приветствуя... подробности »
Премьер-министр принял участие в открытии реконструированной электроподстанции
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в городе Абовяне присутствовал на церемонии открытия 17-й по счету электроподстанции, модернизированной в рамках программы реконструкции со стороны ЗАО «Электрические сети Армении» 17 подстанций на территории РА. Работы по... подробности »
Подписан договор о приобретении протонного ускорителя
Сегодня в Правительстве в присутствии Премьер-министра Тиграна Саркисяна между Правительством Республики Армения и компанией «Ай Би Эй молекуляр» подписан договор о приобретении протонного ускорителя для Армянского онкологического центра превосходства. От... подробности »
Тигран Саркисян принял Бориса Ковальчука и Евгения Гладунчика
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял председателя правления «ИНТЕР РАО ЕЭС» Бориса Ковальчука и генерального директора ЗАО «Электрические сети Армении» Евгения Гладунчика. Во время встречи стороны выразили удовлетворение ходом двустороннего... подробности »