www.e-gov.am-ը ճանաչվել է լավագույն ինտերնետային կայք
Այսօր վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է Տեղեկատվության ազատության 8-րդ ամենամյա մրցանակաբաշխությանը, որը 2003 թվականից «Տեղեկատվության ազատության մասին» ՀՀ օրենքի ընդունումից հետո Ինֆորմացիայի ազատության կենտրոնը կազմակերպում է սեպտեմբերի 28-ին`... մանրամասն »
Ավարտվում է Սերժ Սմեսովի դիվանագիտական առաքելությունը Հայաստանի Հանրապետությունում
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Ֆրանսիայի արտակարգ և լիազոր դեսպան Սերժ Սմեսովին, ով ավարտում է դիվանագիտական առաքելությունը մեր երկրում։ Վարչապետը շնորհակալություն է հայտնել դեսպանին պաշտոնավարման ժամանակ կատարված... մանրամասն »
Համատեղ նոր ծրագրերը կնպաստեն հայ-բելառուսական տնտեսական համագործակցության ընդլայնմանը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Բելառուսի Հանրապետության առևտրի նախարար Վալենտին Չեկանովին։ Նա տնտեսական համագործակցության հարցերով հայ-բելառուսական միջկառավարական համատեղ հանձնաժողովի համանախագահն է և Հայաստան է ժամանել` մասնակցելու հանձնաժողովի... մանրամասն »

www.e-gov.am признан лучшим интернет-сайтом
Сегодня Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в Восьмой ежегодной церемонии вручения наград за свободу информации, которую после принятия в 2003 году закона РА «О свободе информации», в Международный день свободы информации 28 сентября, организовывает... подробности »
Новые совместные программы будут способствовать расширению армяно-белорусского экономического сотрудничества
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял Министра торговли Республики Беларусь Валентина Чеканова. Он является сопредседателем Совместной армяно-белорусской межправительственной комиссии по вопросам экономического сотрудничества и прибыл в Армению для... подробности »
Завершается дипломатическая миссия Сержа Смессова в Республике Армения
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял Чрезвычайного и полномочного посла Франции в Республике Армения Сержа Смессова, который завершает свою дипломатическую миссию в нашей стране. Премьер-министр поблагодарил Сержа Смессова за работу, проделанную в период... подробности »