Վարչապետն ընդունել է «Կանադա-Հայաստան» պատգամավորական բարեկամության խմբի անդամներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Կանադայի խորհրդարանի «Կանադա-Հայաստան» պատգամավորական բարեկամության խմբի պատվիրակության անդամներին` նախագահ Հարոլդ Ալբրեխթի գլխավորությամբ։ Ողջունելով հյուրերին` վարչապետը բարձր է գնահատել երկկողմ և բազմակողմ... մանրամասն »
Քննարկվել են «Դպրոցական սնունդ» ծրագրի իրականացման մանրամասներ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է ՄԱԿ-ի Պարենի համաշխարհային ծրագրի (ՊՀԾ) Միջին Արևելքի, Կենտրոնական Ասիայի և Արևելյան Եվրոպայի տարածաշրջանային տնօրեն Դալի Բելգասմիին։ Դալի Բելգասմին շնորհակալություն է հայտնել ՄԱԿ-ի Պարենի համաշխարհային ծրագրի և ՀՀ... մանրամասն »
Կառավարության ղեկավարն ընդունել է արվեստագետների համահայկական համաժողովի մասնակիցներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր կառավարությունում հանդիպել է կերպարվեստի գործիչների համահայկական համաժողովի մասնակիցների հետ։ 2010 թ. սեպտեմբերի 6-ին Երևանում մեկնարկած երկօրյա համահայկական համաժողովն անցկացվում է «Արվեստը և բիզնեսը, արվեստը և համացանցը»... մանրամասն »

Среда, 8 Сентябрь 2010
Премьер-министр Тигран Саркисян принял членов делегации депутатской группы дружбы «Канада-Армения» Парламента Канады во главе с ее председателем Гарольдом Альбрехтом. Приветствуя гостей, Премьер-министр высоко оценил нынешний уровень армяно-канадских... подробности »
Обсуждены детали реализации программы «Школьное питание»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял регионального директора Всемирной продовольственной программы ООН по Среднему Востоку, Центральной Азии и Восточной Европе Дали Белгасми. Дали Белгасми поблагодарил за сотрудничество, развернувшееся между Всемирной... подробности »
Глава Правительства принял участников всеармянского форума искусствоведов
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в Правительстве встретился с участниками всеармянского форума деятелей изобразительного искусства. Стартовавший 6 сентября 2010 года в Ереване двухдневный всеармянский форум проводится под девизом «Искусство и бизнес,... подробности »