Վարչապետն ընդունել է «Ոսկե ծիրանի» կազմակերպիչներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր կառավարությունում հանդիպել է «Ոսկե ծիրան» 7-րդ երևանյան միջազգային կինոփառատոնի գլխավոր տնօրեն Հարություն Խաչատրյանին, գեղարվեստական տնօրեն Սուսաննա Հարությունյանին և ծրագրերի տնօրեն Միքայել Ստամբոլցյանին։ Շնորհակալություն... մանրամասն »
Տնտեսության վարկավորումը շարունակվում է
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Աջակցություն է ստանում սերմնաբուծության ոլորտը ՀՀ կառավարությունը փոփոխություններ է կատարել իր ավելի վաղ ընդունած որոշումներից մեկում և ՀՀ 2010թ. պետբյուջեից (կայունացման... մանրամասն »

Премьер-министр принял организаторов «Золотого абрикоса»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в Правительстве встретился с генеральным директором 7-го Ереванского международного кинофестиваля «Золотой абрикос» Арутюном Хачатряном, художественным директором Сусанной Арутюнян и директором программ фестиваля... подробности »
Кредитование экономики продолжается
Сегодня состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Правительство РА внесло изменение в одно из своих ранее принятых решений и из госбюджета РА (из средств стабилизационного депозитного счета) на 2010 год, из средств... подробности »