Վարչապետը շնորհավորել է ոստիկաններին մասնագիտական տոնի առթիվ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է ՀՀ կառավարությանն առընթեր ոստիկանության 9-րդ տարեդարձին նվիրված հանդիսավոր նիստի բացման արարողությանը։ Ողջունելով ներկաներին` վարչապետը հրապարակել է ՀՀ նախագահի շնորհավորական ուղերձը Ոստիկանության օրվա առթիվ։... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Ֆարիդ Մուխամետշինին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է ԱՊՀ երկներում ՌԴ նախագահի հատուկ ներկայացուցիչ, Ռուսաստանի Դաշնությունում ԱՊՀ պետությունների գործերով, արտերկրում բնակվող հայրենակիցների և միջազգային հումանիտար համագործակցության հարցերի Դաշնային գործակալության ղեկավար... մանրամասն »
Ցեղասպանության 95-րդ տարելիցը կնշվի բազմաբովանդակ ծրագրով
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստից առաջ կառավարության անդամները մեկ րոպե լռությամբ հարգել են ավիավթարի զոհ դարձած Լեհաստանի նախագահ Լեխ Կաչինսկու և երկրի մյուս բարձրաստիճան պաշտոնյաների հիշատակը։ Այնուհետև... մանրամասն »
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ներածական խոսքը կառավարության նիստում
Նախորդ նիստի ժամանակ, հարգելի գործընկերներ, ես հայտարարեցի, որ ուսումնասիրություններ ենք կատարում, թե ինչպիսին էր 2008-2009 թթ. հարկային մարմինների կողմից կատարված ստուգումների արդյունավետությունը, քանի որ մենք ստանում ենք բազմաթիվ բողոքներ, որ ստուգումների քանակը փոքր և... մանրամասն »

Тигран Саркисян принял Фарита Мухаметшина
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял делегацию, возглавляемую специальным представителем Президента РФ в странах СНГ, руководителем Федерального агентства по делам СНГ, соотечественников, проживающих за рубежом, и по международному гуманитарному... подробности »
Премьер-министр поздравил полицейских с профессиональным праздником
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в церемонии открытия торжественного заседания, посвященного 9-летию Полиции при Правительстве РА. Приветствуя присутствующих, Премьер-министр зачитал поздравительное послание Президента РА по случаю Дня... подробности »
95-я годовщина Геноцида будет отмечена многосодержательной программой
Сегодня состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Перед заседанием члены Правительства минутой молчания почтили память погибших в авиакатастрофе Президента Польши Леха Качиньского и других высокопоставленных... подробности »
Вступительное слово Премьер-министра Тиграна Саркисяна на заседании Правительства
Во время предыдущего заседания, уважаемые коллеги, я заявил, что ведутся изучения эффективности проверок, осуществленных налоговыми органами в 2008-2009 гг., поскольку мы получаем многочисленные жалобы, что число проверок на малых и средних предприятиях не сократилось. Во... подробности »