Վարչապետը կարևորում է հայ-կորեական գործարար շփումների ակտիվացումը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է կորեական ընկերությունների և գործարարների պատվիրակությանը կորեական «KORES» ընկերության նախագահ և գլխավոր գործադիր տնօրեն Քիմ Շին Ջոնգի ղեկավարությամբ։ Պատվիրակության կազմում էին Korea Resources Corporation (KORES), Daewoo Shipbuilding & Marine... մանրամասն »
«Քաղաքական գործիչները պետք է հավատարիմ մնան իրենց որդեգրած արժեքներին». Տիգրան Սարգսյան
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր Ազգային պատկերասրահի որմնանկարների դահլիճում մասնակցել է Եվրոպայի Ժողովրդական Կուսակցության հիմնադիր անդամ և նախագահ, Բելգիայի Թագավորության նախկին վարչապետ Վիլֆրիդ Մարթենսի «Եվրոպա. ես պայքարում եմ, ես հաղթահարում եմ» գրքի... մանրամասն »
Խիստ նկատողություն գյուղատնտեսության նախարարին
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նախքան օրակարգին անցնելը նա դիմել է ներկաներին. «2010թ. մեզ համար կարևոր նշանակություն է ունենալու։ Գյուղատնտեսության ոլորտում մենք պարտավոր ենք այնպիսի միջոցներ ձեռնարկել, որոնք... մանրամասն »

Тигран Саркисян: «Политические деятели должны хранить верность своим принципам»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в зале миниатюр Национальной картинной галереи принял участие в презентации книги члена-учредителя и председателя Европейской Народной Партии, бывшего Премьер-министра Королевства Бельгия Вильфрида Мартенса «Европа: я... подробности »
Премьер-министр придает важное значение активизации армяно-корейских деловых контактов
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял делегацию представителей корейских компаний и деловых кругов под руководством президента и главного исполнительного директора корейской компании «KORES» Ким Шин Джонга. В составе делегации были высокопоставленные... подробности »
Строгий выговор Министру сельского хозяйства
Сегодня состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Перед тем, как перейти к повестке дня, он проинформировал присутствующих о результатах изучения, проведенного в Министерстве сельского хозяйства РА Контрольной службой... подробности »