Կառավարությունում շարունակվում են նախարարական հաշվետվությունների լսումները
Այսօր կառավարությունում շարունակվել է ՀՀ նախարարությունների և ՀՀ կառավարությանն առընթեր մարմինների ղեկավարների 2009 թվականի գործունեության հաշվետվությունների ներկայացումը։ Վարչապետը կարևորել է 2009 թվականի արդյունքների և բացթողումների քննարկումը և 2010 թվականի... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Սիմոն Տեր Սիմոնյանը։ Հանձնաժողովը քննարկել է 5 բարեգործական ծրագիր։ Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել... մանրամասն »

В Правительстве продолжаются слушания министерских отчетов
Сегодня в Правительстве продолжилось представление отчетов о деятельности министерств РА и руководителей органов при Правительстве РА за 2009 год. Премьер-министр отметил важность обсуждения результатов и упущений 2009 года и первоочередных задач 2010 года, подчеркнув, что... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства Республики Армения, которое вел председатель комиссии Симон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 5 благотворительных программ. В частности, были рассмотрены и... подробности »