Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Սիմոն Տեր Սիմոնյանը։ Հանձնաժողովը քննարկել է 22 բարեգործական ծրագիր։ Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են` «Հայաստան»... մանրամասն »
Այսօր ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է ՌԴ Սվերդլովսկի մարզային Դումայի նախագահ Նիկոլայ Վորոնինի գլխավորած պատվիրակությանը։ Ողջունելով հյուրերին, կառավարության ղեկավարը կարևորել է Հայաստանի Հանրապետության, ինչպես նաև ՀՀ ու ՌԴ մարզերի միջև համագործակցությունն... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների զարգացմանն աջակցող խորհրդի (ՏՏԶԱԽ) նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ ՏՏԶԱԽ խորհրդի գործադիր քարտուղար Ա. Գրիգորյանը նիստի մասնակիցներին ներկայացրել է Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների... մանրամասն »

Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии Симон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 22 благотворительные программы. В частности, были обсуждены и утверждены:... подробности »
Сегодня Премьер-министр РА Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую Председателем Свердловской областной думы РФ Николаем Ворониным. Приветствуя гостей, глава Правительства отметил важность сотрудничества Республики Армения и ее областей с областями РФ и... подробности »
Сегодня состоялось заседание Совета содействия развитию информационных технологий, которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Исполнительный секретарь Совета А.Григорян представил участникам заседания новых членов Совета содействия... подробности »